2733
2734
عنوان

حتی یک کیلو هم نفروختم

| مشاهده متن کامل بحث + 69415 بازدید | 2257 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاء الله فروش بره خدایا کمکش کن قربون بزرگی و بخششت برم

میشه واسه خونه دار شدنمون و رونق گرفتن شغل شوهرم صلوات بفرستید 🙏*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*🙏 *و قل رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین* 🙏یا الله 🙏♥️  خدایا دست همسرمو بگیر که جز تو کسی رو نداره🥺
https://www.ninisite.com/discussion/topic/7023436/خواهش-میکنم-اگه-میتونی-ازم-خرید-کن

۱کیلو میخام 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
محصولات دیگه هم دارم داخل اپ باسلام هم هستم برای اطمینان خرید

دقیقا چی داری کجایی هستی گلم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
دقیقا چی داری کجایی هستی گلم 

کاک

بژی

بژی خرمایی

نان خرمایی

روغن  حیوانی 

ترخینه

داخل باسلام هستم

فروش مستقیم هم درخواست بدید درخواست دوستی قسمت خصوصی همینجا

از کرمانشاه میفرستم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
کاک بژی بژی خرمایی نان خرمایی روغن  حیوانی  ترخینه داخل باسلام هستم فروش مستقیم هم ...

من دادشم کرمانشاه خدمت میکرد نون خرمایی میاورد یعنی عالی بودن تهرانم هست اما مثل ماله خود کرمانشاه نیست آیدی تلگرام بده تو خصوصی 

کاک بژی بژی خرمایی نان خرمایی روغن  حیوانی  ترخینه داخل باسلام هستم فروش مستقیم هم ...

قبول کن کجا رفتی بانو 

۱کیلو میخام 

قسمت خصوصی درخواست بدید لطفا تا شماره واتساپ بدم و راهنمایی کنم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
قسمت خصوصی درخواست بدید لطفا تا شماره واتساپ بدم و راهنمایی کنم

درخواست دادم قبول کن

بیاین پربازدید شه به دوستمون کمک کنیم تو تامین مخارجش بدوییدددد🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2706