2737
2739
عنوان

لیزر موی زائد

56 بازدید | 7 پست

سلام خانمایی که لیرز انجام دادید لطفا راهنمایی کنید من ۶ جلسه لیزر برای کل بدنم انجام دادم از جلسه ۴ روی بعضی از جاهای بدنم کامل جواب داده از کلینیکی که لیرز میکنم پرسیدم که اون قسمتا دیگه لازم نیست لیزر بشه گفتن باید دوره درمان که ۸ جلسه اس کامل بشه درست میگن ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میگن

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728

اره عزیزم باید کامل بشه منتها تا زمانی که اون قسمت ها دوباره مو در نیاورده نباید لیزرش کنی هر موقع دیدی بالای 20 درصد مو دراورد برو اون قسمت ها رو لیزر کن. در ضمن بعضی از کلینیک ها یه دستگاهی دارن مخصوص موهایی که در اثر لیزر کردن نازک شدن اگه میبینی موهای زائد در اثر لیزر نازک شدن با اون دستگاه باید انجام بدی که معمولا برای جلسات آخر این اتفاق میوفته

عزیزم شما پیشدکتر توکلی چربی زدی راضی هستی ؟الان خوب شده؟

فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی بدنی که همیشه رویایش را داشتی به دست آورده ای.عضو تاپیک بامدادخمار گروه آبی---»وزن اولیه : 65😥هدف :55😍تاریخ شروع۳ / ۱۲ / ۹۹
2740