2737
2739
عنوان

باردارم واکسن کرونا رو زدم

1312 بازدید | 26 پست

قرار بود هروقت زدم بیام اینجا بگم خانمایی ک باردارین و این شرایطو دارین با تشکیل پرونده دربهداشت منطقه ی خودتون میتونید واکسن استرازنکا یا سینوفارم رو بزنین

خانمایی ک بالایی35سال هستن

خانمایی ک دیابت یا فشار خون یا بیماری خاص دارن

خانمایی ک کادر درمانی یا همسرشون در مراکز درمانی کرونا مشغولا

خانمایی ک ای وی اف کردن 

خانمایی ک بارداری دوقلویی یا چند قلویی دارن

میشه زیر ۳۵ هم بزنه ؟ دز دوم رو کی میزنین ؟

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه زیر ۳۵ هم بزنه ؟ دز دوم رو کی میزنین ؟

من24سالمه چون همسرم کادر درمان بودن حای ریسک حساب شدم و بهم تزریق کردن دوز دوم هم چون سینوفارم زدم 28روز دیگه باید بزنم

من24سالمه چون همسرم کادر درمان بودن حای ریسک حساب شدم و بهم تزریق کردن دوز دوم هم چون سینوفارم زدم 2 ...

بسلامتی . هم خودت هم برا گوگولیت باشه

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2738
اگه ریسک بالایی به ابتلا داشته باشه مادر زدن واکسن از نزدنش خیلی بهتره

نمیدونم والا به من اینجوری گفت منم ترسو نمیزنم تا بعد از زایمان 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2706