2733
2734

عزیز من برا دوماه مصرف گرفتم میشه ادرسو پیجتونو بدید بعداز تموم شدنش ازتو خرید کنم

اینا جوابگوویی داره؟🥺😭

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژل رویال باید تو یخچال بمونه پست کنید که خراب میشه

من رفتم مشهد بعد یه عسل فروشی کنار هتلمون بود از اونجا تهیه کردم برام ده گرم گذاشت تو ظرف یخ پلی خوب چون زودبرگشتیم آب نشده بود یخ بود جاش

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
2731
من رفتم مشهد بعد یه عسل فروشی کنار هتلمون بود از اونجا تهیه کردم برام ده گرم گذاشت تو ظرف یخ پلی خوب ...

چه خوب

اخه من تبلیغات اینستا دیدم ژل رو با عسل مخلوط میکنن بعد میفرستن...نه تنها خاصیتش رو از دست میده که فاسد و سمی هم میشه

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2738
چه خوب اخه من تبلیغات اینستا دیدم ژل رو با عسل مخلوط میکنن بعد میفرستن...نه تنها خاصیتش رو از دست م ...

والا من دیگه عقلم قد نمیده گفدم منکه اینهمه دارو مصرف کردم اینم روش💔

چه خوب اخه من تبلیغات اینستا دیدم ژل رو با عسل مخلوط میکنن بعد میفرستن...نه تنها خاصیتش رو از دست م ...

ن اصلا  ن سمی میشه ن فاسد فقط مدت نگهداریش کم میشه .شما طبق کدوم منبع صحبت میکنید؟؟؟؟؟

Asal.organic.shirvan حتما دنبال کنید و بگید از نینی سایتی بهت تخفیف بدم 

چشم مرسی بعد ژل رویال گرمی چنده؟

بخوایم خالص باشه با عسل قاطی نشه میشه؟