2752
2734
عنوان

تفاوت اعتقادی

155 بازدید | 22 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر من خودم مذهبیم ولی نامزدم فقط خدارو قبول داره و اعتقادش به خدا خیلی قوی تر از منه و خیلی ویژگیای خوبی داره که بدون درنظرگرفتن تفاوت اعتقادیمون میشه گفت عالیه اما این نامزدم قبلا خیلی مذهبی بوده ولی رفتار بعضی ها باعث شده اعتقاداتشو از دست بده بنظرتون چیکار کنم که اعتقاداتش برگرده؟

نمیتونی سر این موضوع هم بعدن به مشکل میخورید چون کسی که تونسته دست از چیزایی که قبلا بهشون اعتقاد داشته باشه بکشه پس حتما میتونه از خدا هم دست بکشه 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما نمیتونید ایشون رو تغییر بدید فقط قبل از ازدواج خوب درباره این تفاوت فکر کنید و ببینید می تونید کنار بیایید یا نه؟ چون منشا بسیاری از مشکلات میشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

بیکاری اعتقاداتشو برگردونی بیخیال اعتقاد همه به خودشون مربوطه هیچکس نمیتوپه تحمیل کنه من تو یه دوره فک کردم با نماز خوندن چیزی درست میشع بعد ترک کردم خب خودم صلاح دونستم اون دوره نماز لازمه کلا خودتو درگیر اعتقادات مذهبی کسی نکن تامام

شما نمیتونید ایشون رو تغییر بدید فقط قبل از ازدواج خوب درباره این تفاوت فکر کنید و ببینید می تونید ک ...

باید بتونم کنار بیام چون نامزدیم و دوستش دارم و اگه هم بخوام جدا بشم خانوادم نمیزارن

یعنی بیخیال تفاوتمون بشم و سعی نکنم اعتقاداتش برگرده؟

برات مهمه خیلی تفاوتها طوری ک نمیتونی خودتو گول بزنی و اذیت میشی؟ 

پس تموم کن

اگه ن ک هیچی

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
میگه که دوست داره نماز بخونه ولی یه سری اعتقاداتشو از دست داده

الان کی این دوره زمونه یه سری اعتقاداتشو از دست نداده خودمم یکیش ببین الان با مشاور هرکی هم صحبت کنی میگه خودتو درگیر اعتقادات مذهبی. طرف نکن شما اگه خیلی برات مهم باشه ممکنه رو زندگیت اثر بزاره 

میتونی ببریش جاهای مذهبی مثل هیئات و مسجد و سخنرانی اینا 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
برات مهمه خیلی تفاوتها طوری ک نمیتونی خودتو گول بزنی و اذیت میشی؟  پس تموم کن اگه ن ک هیچی

میدونم انسانیت داره میدونم نمیخواد اعتقادتمو تغییر بده و میگم اعتقاد هرکسی به خودش ربط داره و وقتی ذهنم درگیر این تفاوتمون نمیشه اصلا مشکلی ندارم و دوستش دارم آخه مامانش هم مذهبیه و با مامانش مشکلی نداره رو بحث اعتقاد و اینا میدونی حس میکنم هنوز اعتقاداتشو داره ولی نمیخواد قبول کنه چون چندوقت پیش یکی از فامیلاشون مریض بود برای اینکه خوب بشه پیش امامزاده شهرمون نذر کرده بود و اینکه نمیتونم بهم بزنم نظر شماچیه؟

الان کی این دوره زمونه یه سری اعتقاداتشو از دست نداده خودمم یکیش ببین الان با مشاور هرکی هم صحبت کنی ...

متاسفم که اینو میگم ولی بعضی وقتا خودمم حس میکنم یه سری اعتقاداتمو بهش دارم شک میکنم 

میتونی ببریش جاهای مذهبی مثل هیئات و مسجد و سخنرانی اینا 

فکر نکنم بیاد چون میگفت که عاشورا فقط میاد دسته رو میبینه و چون نذرهم دارن میاد ولی بقیه وقتها نمیره و بهش گفتم که دوست دارم جاهایی که دوست دارم برم باهام بیاد و حرفی نزد یعنی مخالفتی نکرد بنظرتون میتونه اثر داشته باشه که مرور زمان جاهایی مثل گلزارشهدا یا کربلا و اینا برم باهاش

2706