2737
2734
عنوان

ببخشید اینقد میپرسم ازتون

191 بازدید | 18 پست

بنظرتون این مبله پایه طلایی قشنگه یا استیل دیونه شدم سر انتخاب رنگش دوتا س نفره رنگ سفید سفارش دادم با تکی ابی کمرنگ

https://s4.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۱۰۸۰۹-۰۷۵۹۰۹_whatsapp_jxs.jpg

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوس

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

قشنگه ولی پایه ش محکم بنظر نمیاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
گلم قشنگه بستگی داره چند وقت یه بار بتونی عوض کنی این پایه طلاییا زود از چشم میوفته

من دیر ب دیر عوض میکنم

لطفا نظراتون بگید خیلی مهمه برام ممنون

پایه استیل اگ کنم باید کلا مبل رو نقره ای کنم بنظرتون بیروح نمیشه؟

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
بنظرم طلایی خیلی بهتره، خیلی هم شیکه مبارکت باشه قیمتش چقدر شد؟ 

۱۵و هشتصد

چرا دیگ بی روح میشه بنظرم ترکیب رنگاشون ک قشنگه

مرسی خاهرم میگ استیل بده از مد نمیفته و خسته نمیشی از طرفی از میز و گلمیزای ک همش اهنه استیله طلایی بدم میات

2706