2737
2734
عنوان

به نظرتون من شکاکم ؟

198 بازدید | 16 پست

دیشب هوس حلیم کردم گفتم تلفن کنم سفارش بدم که صبح بیاره ، شوهرم گف نه من صبح زود میخوام برم و هوا گرمه خلاصه منم گفتم نه دیگه بمون هم وقتی پیک غذا میاره من تنها نباشم هم بخوری و بعد بری خلاصه گفت ساعت ۸ میاره شوهرم گف دیره ، امروز از شیش و نیم بیدار شد و حاضر شد گف میخواد ماشین باباش ببره معاینه فنی ، هرچی گفتم حالا امروز نه گف نمیشه ، 

نمدونم ولی همش میگم با خودم چون مطمئنه من خونه گیرم انقدر زود رفت بعد که من هی گفتم چرا انقدر عجله داری حتما بری گف اصلا تصویری زنگ بزن بیین کجام ، به نظرتون تصویری بزنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا معاینه فنی باید زود بری ک نوبتت زود بیاد وگرنه کلی گیر میوفتی

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2740

ببین شک =سم

دوس داری سم بخوری شک کن

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

معاینه فنی رو حتما باید زود رفت.ولی تماس تصویریت رو هم بگیر ضرر نداره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

چیز مشکوکی ندیدم.منم اینطورم.تصمیم بگیرم برم جایی از آسمون سنگ هم بباره باید برم.اصلا اعصابم نمیکشه عقب بندازمش و منتظر بمونم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی