2737
2734

دیروز گلو درد و آبریزش بینی داشتم امروز خیلی بهتر بودم،از سرشب سرفه ام شروع شده😔😔

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

عزیزم من ۹ماهه دخترمو باردار بودم که کرونا گرفتم فقد و فقد ابمیوه تازه و استراحت واصلا نذاشتم‌گلوم خشک بشه همش ابجوش و اب ولرم سردستم بود و میخوردم یک هفته ای خیلی بهتر شدم 

یارّب ازهرچه خطا رفت؛هزار استغفار

خدا نکنه به چه چیزهایی فکر میکنی شما رعایت معقول بکن استرس هم نداشته باش انشالله به سلامتی زایمان کنی

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

چندنفرومی شناختم بارداربودن ....مثل سرماخوردگی ساده ردکردن.....ادم خندش می گرفت از کرونا....می گفتن بهشون ساخته ....سزحال بودن چون خوب خوردن....

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
عزیزم من ۹ماهه دخترمو باردار بودم که کرونا گرفتم فقد و فقد ابمیوه تازه و استراحت واصلا نذاشتم‌گلوم خ ...

منم همش آبجوش و عسل و آبلیمو

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
اینجااینجورنگین الان همه باردارابه استرس میوفتن

والا من بعد عمری اومدم نی نی سایت همه جاش حرف کروناس ادم اسنرس میفته ب جونش!همه خوووب میشن بابا !خیلی جو اینجا بده مث اون روزای اول کروناس من میومدم اینجا تینارو میخوندم وحشت میکردم مامانم میگف انقدر این چرتو پرتارونخون استرس میگیری کرونا میگیری دقیقاااااا با کلی رعایت کرونا گرفتم خونه مادرشوهر

2706