2737
2734
عنوان

اکسیژن خون 84

2801 بازدید | 109 پست

سلام من و همسرم کرونا گرفتیم اکسیژن خون همسرم 84 هست سه روز بیمارستان بستریه هنوز اکسیژن خونش بالا نیومده بهش آمپول ریه دارن تزریق میکنن به نظرتون خوب میشه من خیلی نگرانم😭 خودمو فراموش کردم زندگینامم بهم ریخته نمیدونم چرا نمیتونم امیدوار باشم بهش قرص ریه هم دادن از اونا که چند تا باهم باید خورده بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براتون آرزوی سلامتی دارم 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
2731
2738

من پسرعمم ریش ۷۵ یا ۸۰ درصد درگیر بود حالش بهتر شده ولی ریش آب آورده

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

خوب میشن عزیزم نگران نباش

پدر منم چند وقت پیش با درگیری زیاد ریه بیمارستان بستری بودن و خوب شدن 

همینکه بدتر نشده دور از جونشون خودش بهبودیه

مریضی سختیه 

طول میکشه تا کاملا خوب بشه 

Instagram📷me_in_netherlands 

دعا میکنیم براشون عزیزم. اکسیژن ۸۴ اونقدرا نگران کننده نیست آروم باش و توکل به خدا کن

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.