2737
2734

دلم گریه میخواد من بچه دوست دارم خیلی از بس ازم پرسیدن بچه بچه بچه دیوانه شدم بهش میگم بچه نمی خوام هنو 20سالمه بچم خودم میگه پیرزن شدی دیگه تا 40سالگی نمیتونی بچه بیاری گفتم نمیخوام از بچه متنفرم بعد میگم که زوده میخوام دکتر بشم میگه دختر عمت دکتر شد که تو بشی پیرررر شده پسر من نگرفتش خانوادش گفتن مهندس گیرش می یاد اون الان ماماعه 25سالشه خیلی عصبانی هستم نمیتونمم جواب درست ودندون شکن بهش بدم وقتی گفتم که از بچه متنفرم نمیخوام خدا منو ببخشه اونم گفت هااا من 8شکم آوردم توام باید بیاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از بچه متنفرم که حرف درستی نیست عزیزم... بهش بگو مادر جان نسل شما با ما فرق داره الان خیلی از دخترا حتا تا ۳۰ سالگی ازدواج هم نمیکنن علم پزشکی انقدر پیشرفت داشته که خانمای مسن هم بچه دار میشن  نترس انشالله چن سال دیگه اگه منو همسرم ب نتیجه رسیدیم که بچه بیاریم شما هم نوه دار میشی،

بهش بگو درد زایمانمو تقبل میکنی مادر شوهر عزییییزم؟😗

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)
2740