2737
2734
عنوان

اسباب کشی😥

163 بازدید | 11 پست

همه جا ریخته بهم . فرشا قالیشوییه . روی یه پتو هستیم . گاز توی حیاطه . خیلی از وسایل مونده توی حیاط .منم باردارم . نمیتونم . هیچکسم ندارم کمکم کنه . مادرم مریضه و مسن . خواهرمم کرونا گرفته . فقط شوهرمه و پسرکوچلوم . اونم یه چیز جابجا میکنه همش میگه مردم وای خسته شدم . خودم با اینکه دکترم.گفته استراحت کن ولی نفسم در اومده از کار کردن . هزینه کارگر هم گفتم بگیرم . گفتی ساعتی 300 . دوساعتم میشه600. ندارم . واقعا بچه ها برام دعا کنید . اینقد گریه کردم از بیکسیم . 

پسرم جون دلم💕

خانواده شوهر احیانا کجان الان؟ خواهر شوهری مادر شوهری کسیو نداری؟

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلمممممممم،ایشالله خدا کمکت کنه تا زود تر جابه جا بشید

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2728

جاری من اسباب کشی داره خودم چند بار گفتم کمک خواستی بگو.. مادر شوهر و خواهر شوهرم کمکشن کلا... یعنی هیچ کس نیس بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738

خب دیگه همون یه کارگر بگیری بهتره تا خدا نکرده تو این شرایط زایمان زودرس هم بکنی بد از بدتر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40