2733
2734
عنوان

کرونا دلتا گرفتم؟؟؟بیایید کمک🔴🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 57 پست
بروتست بده خیالت راحت شه

خود CDC گفته این تست pcr اعتبار نداره وقتی نمیتونه آنفلوآنزا و کویید ۱۹ رو از هم تشخیص بده 

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 

اول برو دکتر 

با وسیله نقلیه عمومی نری

توکل بخدا ان شاالله ک چیزی نیس

اگرم بود تو خونه خودتو ب اندازه تعیین شده قرنطینه کن تاخدای نکرده کسی ازت نگیره

زود پیگیری کنی بهتره ازهرلحاظی

موفق باشی

کاری ک خودت میدونی درسته رو انجام بده...تواین دنیاهمه پشتتو خالی میکنن پس براخودت زندگی کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی مملکت ما خودش جوکه برای خودش..دکتر ب مامانم گفته سرماخوردی..اخه الان با این وضع سرماخوردگی کجا ب ...

بدون آزمایش از کجا فهمید، همچین دکتری نروها، عموی من کرونا گرفت رفت دکتر بهش استامینوفن دادن زد به ریه ش، بعد رفت بیمارستان

باید داروی خود کرونا رو بدن بهت از پیشرفتش جلوگیری کنه به مامانم دومین بار که رفت یه دکتر خوب یه دارویی داد روزی چندبار ۸ تا ۸ تا خورد به ریه ش نزد

تا میتونی قرص ویتامین سی یاهمون قرص جوشان بخور اصلا روغن نخور برو دکتر آمپول ویتامین سی بزن،نخود پخته وبلدرچین ومرغ وآب هویج آب پرتغال زیاد مصرف کنین باآب ولرم روبه خنک دوش بگیر گوشت قرمزولبنیات تو دوره بیماری هم استفاده نکن آویشن هم ژیاد دم کن 

2728
ظاهرا آره . همین اول آب نمک قرقره کن شاید ویروس شسته بشه بره. زودتر هم دکتر برو که ریه هات زیاد درگی ...

ممنون گلم

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
تشخیصش چی بود؟چ علائمی داشتی؟

گفت تو این ماه هیچکس سرما نمیخوره کرونا گرفتی سردرد بدن درد حالت تهوع سرفه داشتم گفت اگه تنگی نفس هم گرفتی دوباره برگرد دکتر

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

۱۰۰ درصد کروناس 

سرماخوردگی نیس

برو سریع دکتر 

داروهاتو شروع کن 

ماسک داخل خونه بزن حتما 

ب وسایل خونه دست نزن الوده نکن جایی رو 

خلاصه ک خوب میشی نگران نباش 

ولی الان برو دکتر 

2740
گفت تو این ماه هیچکس سرما نمیخوره کرونا گرفتی سردرد بدن درد حالت تهوع سرفه داشتم گفت اگه تنگی نفس هم ...

الان علائمت رفع شده؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
خود CDC گفته این تست pcr اعتبار نداره وقتی نمیتونه آنفلوآنزا و کویید ۱۹ رو از هم تشخیص بده 

واقعا؟؟؟

بعددوهفته تعلیق برگشتم قول دادم بعضی تایپکانظرندم بشینم یه گوشه میوه بخورم شماهم لطف کنید بچه خوب باشید

اول ایکه استرس از خودت دور کن

من و شوهرم دو هفته پیش گرفتیم اول شوهرم گرفت کمتر از ۱۲ ساعت من

علایمش تب و لرز مخصوصا دو سه روز اول 

بدن درد  سرفه رفتن حس بویایی چشایی

خلاصه بد کوفتیه

از همی الان پشت سر هم آب میوه مخصوصا آی سیب آب هویج بگیر بخور غداهای گرم بخور  گوشت گوسفند زیا د مصرف کن حالت آبگوشتی یا بخار پز لا پلو سرخ کردنی و غذای چرب نخور

جوشونده آویشن دم کن گل ختمی گل پنیرک و پر سیاوش همدم کن پشت سر هم بخور 

من دو تا فلاسک جوشونده داشتم هر یه ساعت با شو هرم میخوردیم 

اشتها کم میشه ولی حتما همه ی وعده ها غذا بخور صبحانه ارده شیره  یا تخم مرغ آب پز با سیب زمینی 

توی  غذا هم حتما سیر ۵، ۶ حبه بریز با زنجبیل

کنارش دکتر برو اکسیژن خونت رو اندازه بگیرن بالای ۹۴ ۹۵ باشه

راسی بخور جوش شیرین هم خیلی خوبه آب که جوش اومد جوش شیرین بریز و مدام نفس بکش

منظورم توهین نبود  الان اسم اون بیماری ذهنی که سبب گلودرد می‌شود را برایتان می فرستم

لطفا چیزی نفرستید.برید ب خانواده خودتون توصیه راه بندازید.مگه بی عقلم ک فرق درد و تلقین و متوجه نشم...عجباااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏