2733
2734
عنوان

کرونا دلتا گرفتم؟؟؟بیایید کمک🔴🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 57 پست
ینی مملکت ما خودش جوکه برای خودش..دکتر ب مامانم گفته سرماخوردی..اخه الان با این وضع سرماخوردگی کجا ب ...

کرونا از یه سرما خوردگی شروع میشه امروز یکی دیگه هم تاپیک کرونا زده بود خدا شفا بده 

کرونا از یه سرما خوردگی شروع میشه امروز یکی دیگه هم تاپیک کرونا زده بود خدا شفا بده 

ممنون.التماس دعا🌱🙏

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرتون علائمشون چی بود ک ریه هاشون درگیر بود

دو تایی سرفه میکردیم  من اولش اکسیژنم به ۹۴ رسید ولی چند روز بعد دکتر اندازه گرفت ۹۸ بود شوهرم سرفه میکرد دکتر سی تی نوشت عکس گرفت گفتن ...

اگه احساس تنگی نفس کردی یا سرفه میکردی یا هر دو سریع برو درمانگاه

البته من وقتی فهمیدم شوهرم ریه ش درگیر شده اینقدر ترسیده بودم خودم سخت نفس میکشیدم دکتر رفتم اکسیژن خونمو اندازه گرفت گفت ۹۸ 

بهم گفتن بخاطر استرسه زیادت بوده

انصافا هفته اولش بدن درد و تب و لرزش خیلی بد بود ولی خدار رو شکر گذشت

انشالله زود خوب میشین

2728
دو تایی سرفه میکردیم  من اولش اکسیژنم به ۹۴ رسید ولی چند روز بعد دکتر اندازه گرفت ۹۸ بود شوهرم ...

ممنون گلم..نفس عمیق کشیدنی سرفه میکنم..و درد و سوزش دارم...تک سرفه دارم هی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
بزار ببینم میتونم پیدا کنم منبعشو

اینجا در مورد لغو این تست میگه اونی که گفتم در مورد عدم تشخیص کووید با آنفلوآنزا باید بگردم خوندمش الان نمیتونم پیدا کنم

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
دو تایی سرفه میکردیم  من اولش اکسیژنم به ۹۴ رسید ولی چند روز بعد دکتر اندازه گرفت ۹۸ بود شوهرم ...

ببخشید شما عرق هم داشتید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
ممنون گلم..نفس عمیق کشیدنی سرفه میکنم..و درد و سوزش دارم...تک سرفه دارم هی

ما تست ندادیم فقط شوهرم داد مثبت بود دیگه همه قرنطینه شدیم و رعایت کردیم سرخ کردنی ممنوع سوپ و مایعات شستن دست ها ویتامین جوشان آب میوه خصوصا هویج قرص سر درد به ریه هم نکشید تعویض هوای اتاق جاتون گرم باشه بهتره

2740
ببخشید شما عرق هم داشتید؟

زیاد

یه لحظه داغبودیم خیس عرق یه لحظه سرد و لرز زیاد

دو ساعت بدن درد شدید یه ساعت بدن دردت خوب میشد فکر میکردیم بهتر شدیم دوباره .... خلاصه ویروسش دیوونه س الان بعد ۳ هفته  بدنمون هنوز به حالت اول برنگشته  از لحاظ عرق کردن میگم

خلاف قبلا که من به شدت گرمایی بودم الان تو گرما بدنم سردشه و عرق میکنم

کلا بدن قاطی میکنه ولی فکرشو نکن فقط خوب بخور و هواست به نفس کشیدنت باشه 😍

زیاد یه لحظه داغبودیم خیس عرق یه لحظه سرد و لرز زیاد دو ساعت بدن درد شدید یه ساعت بدن دردت خوب میش ...

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی..سوزش ریه و دردش زیاده..دعام کن..عرق سرد میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

بدون شک کروناس

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام)