2737
2734
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126518 بازدید | 2585 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند هفتگی سقط کردید ؟ 

هر دو سقط در 13هفتگی، مشکلات جنین خیلی عدیده بود و یکی دو تا نبود، عدم تکامل دست و پای جنین، سیستیک هیگروما، امفالوسل و کلی نقص دیگه، در کل جنین های خوبی نبودن و کاری نمیشد براشون کرد 😢

خواهش 

سلام بچه ها منم بعد از یک سال و نیم با قرص و آمپول باردار شدم که چند روز لکه بینی داشتم دیروز یکم خون قرمز دیدم سریع رفتم سونو گفتن جنین تشکیل نشده و ساک رشد نکرده تو ۴ هفته مونده یعنی بعد از ۱۲ روز از ۴هفته و دو روز به ۴هفته و ۵روز رسید الان مجددا باید برم سونو که اجازه سقط بدن خیلیی روحیم خرابه بارداری اولمه کارم شده گریه 

هر دو سقط در 13هفتگی، مشکلات جنین خیلی عدیده بود و یکی دو تا نبود، عدم تکامل دست و پای جنین، سیستیک ...

نگران نباش خداروشکر که فهمیدی و سقط کردی ولی باید بری مشاور ژنتیک ازمایشات کلی ژنتیک انجام بدید علتشو پیدا کنید بعد انشالله تحت نظر پزشک اقدام کنی ، نگران نباش الان تو زمینه ی بارداری و این مشکلات علم پیشرفت زیادی کرده و قطعا میتونی بچه ی سالم داشته باشی نگران نباش اصلا خیلیا اینجوری بودن و بچه دار هم شدن بعدش

سلام بچه ها منم بعد از یک سال و نیم با قرص و آمپول باردار شدم که چند روز لکه بینی داشتم دیروز یکم خو ...

اصلا جای نگرانی نیست فقط باید بری دکتر و علتشو پیدا کنی معمولا واسه بارداریای اول تو خیلیا این اتفاق میوفته انشالا دفه بعد سالم میشه و میمونه واست 

2738

سلام، اميدوارم حال همگي خوب باشه...

ببخشيد يه مدت خواننده خاموش بودم، ميخواستم مطمئن بشم و بيام

عزيزان، من ١٩ هفته و ٥ روز باردارم... و خدارو هزار هزار بار شكر همه غربالگريها و امينوسنتز تا الان خوب بوده و پسرم سالمه🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

و خدايي كه به شدت كافيست

عزيزاي من، قبلا گفتم كه قصه بارداري اول من از يه

‏NT=2.1 شروع شد و...مرداد٩٧ سقط الكتيو توو ١٤/٥ هفته بعلت تريزومي ١٣ داشتم، ٢-٣ دوره منتظر دفع بقايا موندم كه نشد... آخرش ٥ آبان٩٧ كورتاژ بقايا داشتم و دكترم بعد از كورتاژ فقط يه دوره پريود بهم استراحت داد و گفت بعدش اقدام كن....

همون ماه اول باردار شدم، و توو اولين ويزيت كانديد امينوسنتز☹️ به اصرار خودم توو ١١ هفته سل فري هم دادم  كه خوب بود ولي دكترم گفت آمينوسنتز حتما لازمه

سونو ان تي و ازمايشاي غربالگري مرحله اول رو انجام دادم...  همش خوب بود شكر خدا

البته توو آزمايشا براي دكترم فقط عدد و رنج فاكتورهاي خوني مدنظر بود كه خوب باشه وگرنه بخاطر سابقه تريزومي كه داشتم، ريسك آماري بالايي داشتم...

و خدايي كه به شدت كافيست

توو ١٥ هفته و سه روز آمينو شدم علاوه بر استرس نتيجه، ترس و اضطراب واسه انجام آمينو داشتم كه خداشكر اصلا اذيت نشدم و خيلي راحت بود

جواب ٢ روزه و كاريوتايپ كامل رو درخواست كردم

كه خدارو هزار هزار بار شكر همه شون سالم بود و

گل پسرم حالش خوبه

سونوآنومالي هم خوب بوده( جواب نهايي امينوسنتزم ٢٤ روزه حاضر شد)

تا الان ، كه اخراي هفته ١٩ هستم غربالگريها عملا تموم شده و من از اول حاملگيم منتظر همين روز بود كه خيالم از آزمايشا و غربالگريا راحت بشه

ولي نميشه

حاملگي كلا ، نگراني و اضطرابه

چه با سابقه تلخ چه بدون سابقه....

و اين دلواپسي تا ابد ادامه داره ....

و خدايي كه به شدت كافيست

ميخوام بگم هيچي دست ما يا تقصير ما نيست، 

هرچيزي ممكنه پيش بياد

من باردار ٢٤ ساله ديدم با جنين سندرم داون

همزمان باردار ٤٣ ساله ديدم با نتيجه خوب و آمنيوسنتز سالم

كسايي هستن بدون علت چند بارداري ناموفق و يا پر دردسر دارن

خيلي ها هم هستن كه بارداري براشون بدون عارضه وخيلي راحته...

اصلا نميشه گفت

فلاني فلان شرايط رو داره يا داشته پس نتيجه اش حتما خوب يا بده.... نميشه گفت فلاني بارداري قبليش خوب بوده پس اين بارم خوبه، يا فلاني قبلا يه سابقه سندرم و... داشته ديگه براش پيش نمياد

هر بار ، هر دفعه، نتيجه هر آزمايش براي هر كدوممون ممكنه اونقدر خاص و دور از انتظار باشه

كه باعث بشه فكر كنيم بدشانس ترين يا برعكسش خوشبخت ترين آدم روي زمين هستيم.... و اين فقط براي ماها كه تجربه بارداري قبلي تلخ داشتيم نيست براي همه باردارهاست

تنها چيزي كه برام عين روز روشنه

اينه

هم اون دفعه كه بارداريم بعلت تريزومي ١٣ ختم شد ماه ها غمگين و غصه دار بودم و هم اين دفعه كه تا الان خداروشكر بچه ام سالمه

خدا دوستم داشته و پشتم بوده... ما از حكمت خيلي چيزا خبر نداريم

اميدوار باشيم... و قوي

خدا بزرگه و زندگي در جريان

انشالله كه حكمت خدا با آرزوهاي همه مون يكي باشه

و خدايي كه به شدت كافيست
ميخوام بگم هيچي دست ما يا تقصير ما نيست،  هرچيزي ممكنه پيش بياد من باردار ٢٤ ساله ديدم با جني ...

سلام واقعا خوشحال شدم پیامهاتونو خوندم و یکم امیدوار شدم ، بله هیچ کار خدا بی حکمت نیست ،فقط میترسیم که دوباره پیش بیاد زجرهایی که کشیدیم دوباره تکرار شه، بدتر از اون علتی واسه مشکل بچت پیدا نکنی که رفعش کنی ،  دکترا بهت نگفتن علت اینکه بچه اول اینجوری شده چی بوده ؟ تصادفی بوده ؟ 

ميخوام بگم هيچي دست ما يا تقصير ما نيست،  هرچيزي ممكنه پيش بياد من باردار ٢٤ ساله ديدم با جني ...

خیلی خوبه که بعدش بیایم واز بارداریهای سالممون بگیم تا امیدی باشیم واسه بقیه ، انشالله خدا حافظ خودتو نینیت باشه واسه ماهم دعا کن 

عزیزم‌خدارو هزار مرتبه شکر که بارداری موفقی دارین انشاالله که به زودی نی نیتو بغل بگیری و لذت ببری عزیزم.جنین قبلی که تریزومی ۱۳ داشت دختر بود یا پسر 

با اومدنت خیلی خیلی امیدوارم کردی عزیزم چون من هم جنینم تریزومی ۱۸ بود فرقی با ۱۳ نداره خیلی منتظرتون بودم هزاران بار تبریک 

2706