2737
2739
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126518 بازدید | 2585 پست
نه منتظر جوابم دکتر یه سری از دیگه داد گفت فعلن حامله نشو ج اونا اومده انگار مشکلی نیست ولی بازم میخ ...

برای حامله شدن عجله نکنید اول کارایی که نیازه انجام بدید آرامش روحیتون برگرده بعد

خیلی رو بچه تاثیر داره وقتی یکی دوسالش شد تمام این استرسایی که مادر تو حاملگیش کشیده بروز میده

هموز باردار نشده استرس امنيوسنتز رو دارم واقعا بايد حتما انجام بشه؟؟ نميشه همين غربالگريا فقط باش ...

اگه مشکل بارداری قبلی سندروم باشه حتما امینو باید شه 

اما استرس نداره خیلیها انجام دادن تو همینجا راحت بوده اصلا نفهمیدن بعدشم بچه سالمه سالم بوده شکر خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای حامله شدن عجله نکنید اول کارایی که نیازه انجام بدید آرامش روحیتون برگرده بعد خیلی رو بچه تاثیر ...

من قبلنم همین شرایط برام پیش اومده زمانی اروم میشم که بچم از مرز ۶ ماهگی بگزره بدا همین عجله دارم

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
2728
[QUOTE=71013385]بچه ها من رفتم مشاوره ژنتیک برای قبل بارداری و برای من و همسرم آزمایش کاریوتایپ نوشت ...

دلم گرفت

منم کاریوتایپ و قبول ندارم اما همسرم از این همه استرس و اضطرابی ک تحمل کردم و خداروشکر تموم شد میترسه و میگه حتما بازم برزیم ی دکتر ژنتیک دیگه که ببینیم اون چی میگه

من ترجیح میدم توکلم به خدا باشه 

برا منم دعا کنید

دلم گرفت منم کاریوتایپ و قبول ندارم اما همسرم از این همه استرس و اضطرابی ک تحمل کردم و خداروشکر تمو ...

برعکس ما

من استرس دارم شوهرم میگه نه ان شالله دفعه بعد پیش نمیاد نیازی به دکتر وژنتیک و آزمایشم نیست

منم بی خیال شدم گفتم باشه هرچی تو میگی ولی مکافاتش دور از جون اتفاقی بیفته برا بچه مجبور به سقط بشی برا زنه مرد طوریش نمیشه

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
برعکس ما من استرس دارم شوهرم میگه نه ان شالله دفعه بعد پیش نمیاد نیازی به دکتر وژنتیک و آزمایشم نیس ...

منم استرس دارم اما ته قلبم توکلم به خداست

چون واقعا تو زندگیم خدارو دیدم

انشالله که عاقبتمون خیره

2738

مامانیی به نظر من با همسرت صحبت کن بعضی ازمایشات فقط سلامت خودت برای بارداریو بررسی میکنه اونو حتمن بده هزینشم تو بیمارستان دولتی خیلی نمیشه مشاوره هم برا ارامشت خیلی خوبه بیشترین تاثیرش همینه اینو میگم چون حیفه بخاطر ۴ تا دارو مصرف نکردن  بچه سقط شه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
مامانیی به نظر من با همسرت صحبت کن بعضی ازمایشات فقط سلامت خودت برای بارداریو بررسی میکنه اونو حتمن ...

آره عزیزم اما وقتی کش میدم موضوعیو میگه برو هرکار میخوای بکن آزمایشای هورمونی و خون وادرار اینا سالمن دادم تازگی

حتی تست کومبس هم دادم

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
خون بچه رو بردین کاریوتایپ؟ مال ما گفتن باید خود بچرو ببریم اونم دلمون نیمد اخه ما شهرستانیم مال شما ...

اول خونشو گرفتن بعد گفتن خودشم بدید برای آزمایش شوهرم راضی نشد

سوگند جون ناناز از کجا فهمید بچش مشکل کلیوی داشته؟اخه بچه منم احتمالن اینجوری بوده.

تو سونوگرافی فهمیدن الان یادم نیست دقیق مشکل بچش چی زود اما فکر کنم

اما تو غربالگری کلیه و مثانه و دفع ادرار چک میشه

در کل زنا چون سختی بیشتری میکشن بیشتر پیگیری میکنن 

منم مثل شماها بودم همش تو آزمایشات مختلف و اینترنت و...دنبال این بودم که دوباره تکرار نشه برام

آخرشم دکتر گفت شما سالمی فقط فولیک اسید دوز پنج و شش ماه بخور بعد اقدام کن

2706