2733
2734
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126490 بازدید | 2585 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخواست جواب فوری نکرده بودی عزیزم؟

ن

اصلا نمیدونستم بعدا عضو نی نی سایت شدم از بچه ها شنیدم

حالم انقد بد بود تمام کارهام و شوهرم انجام داد بدون تحقیق وپرس جو رفتیم 

Cvsنمونه برداری از پرزهای جفت

استرس داشتم عجله کردم هرچند از نظر مشاوره ژنتیک cvsهم مث امینو

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
باشه عزیزم راهی جز صبر کردن ندارم . دلت شکسته برای منم دعا کن .من بعد ۶ سال باردار شدم😢

عزیز دلم ان شاالله که نی نی ت سالم باشه

برات کلی صلوات فرستادم 

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
2731
سونو خیلی بد بود nt 3و nb دیده نشد  آزمایشمم افتضاح ریسک شد ۱ به ۲۰

من ریسکم ۱به ۴بود

نگران نباش عزیزم

عزیز دلم ان شاالله که نی نی ت سالم باشه برات کلی صلوات فرستادم 

الهی بمیرم برای دلت .ممنون عزیزم خدا از دهنت بشنوه.ایشالله به زودی بیای خبر بارداری موفقت رو بگی

2738
نشدم پریودشدم خیلی دلم شکسته فقط گریه میکنم دیگه ماه بعدم شوهرم روز18پریودم میادنمیدونم چکارکنم فقط ...

هلنا جون تو رو خدا گریه نکن .خدا هیچ کارش بی حکمت نیست من ماه اولی که اقدام کردم نشد انقدر گریه و زاری کردم.داغون شدم.به زور از خدا بچه خواستم .الان وضعیتمو ببین .میدونم شما هم تجربشو داشتی .پس بسپر به خودش که به وقتش فرشته سالم بزاره تو دلت

نشدم پریودشدم خیلی دلم شکسته فقط گریه میکنم دیگه ماه بعدم شوهرم روز18پریودم میادنمیدونم چکارکنم فقط ...

بمیرم برا دل شکستت عزیزم

گریه نداره  من هم چندماه طول کشید 

بسپارش بخدا 

سیکلت۲۸روزه س؟

سلام رافا جون 

نگران نباش زنداداش منم باردار بود احتمال سندروم داده بودن خیلی نگران بود همش تو فکر سقط بود آمینو شد سالم بود و الان چندماهه بدنیا اومده مثل گل میمونه

انشالله که سالمه دعا بخون

سلام دوستان

منم یه نی نی تو دلم دارم هفته ی ۱۷ هستم ان تی ۵ بود و ریسکم هم ۱ به ۱۳۸ آمینو شدم جواب اولیه اومده سالم بود و جواب تکمیلی مونده آمینو و اکو قلب هم وقت گرفتم دکترم که پیشش آمینو شدم خیلی مثبت نگر هست ولی دکتر اولم که مراقبت پیشش میرم برخلاف اون فکر میکنه. الان یک ماه هست که از زمان سونوی ان تی میگذره خیلی داغونم همش میگم این ان تی بالا بی دلیل نیست لابد یه مشکلی هست. یه دختر هشت ساله دارم که خدا رو شکر سالم وباهوش هست. این یکی پسره. بنده خدا دخترم خیلی برای داشتن خواهر و برادر صبر کرد ولی الان هم اینطوری شده. برای من هم دعا کنید. شما کسی رو میشناسید که با ان تی بالا بچشون سالم باشه. دیگه دارم خل میشم کلا تو برزخم. فقط میگم خدایا اگه سالم نیست زود مشخص بشه.     

سلام دوستان من ریسک داون ۱ به ۱۰۲ بود و nt ۲.۸ بود آمینو کردم گفتن مشکلی نیست اما جنین جابجایی کروموروم ۱ و ۲۱ داره الان یه ازمایش دیگه دادم منتظرم جواب بیاد که ایا جنین ناهنحاری داره یا نه 

توروخدا برام دعا کنین من خیلی میخوامش اصلا فکر سقط داغونم میکنه

بنظر شما امید داشته باشم اصلا امکان داره با این جابجایی کروموزوم بازم دخترم سالم باشه      

2706