2752
2734
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126822 بازدید | 2585 پست

تو پیاماتون یه چیزیو خوندم دلم گرفت منم مثل شما خیلی ذوق داشتم سونو بدم و برم لباس بخرم براش اما چندماه این درد و با خودم کشیدم تو اون مدت و حتی بعدش هر مغازه سیسمونی میدیدم دلم به درد میومد میگفتم برای بعدی میام امید میدادم 

وقتی مجدد باردار شدم تا ماههای آخر نرفتم خرید تا مطمین شم سالمه 

بعدش با کلی ذوق و لذت رفتیم خرید کردیم و سیسمونیشو چیدیم احساسم قابل گفتن نیست فقط اینقدر زیباست که لحظه هاش بعد از چندسال هنوز تو خاطرمه این لحظه رو برای همه خانومهایی که چشم انتظارن آرزو میکنم 

ممنون لورتا جان از دلداریت. نه بچه دومم هست. بچه اولم خداروشکر ده سالشه. البته من مشکلات و سختی های ...

میدونی هر کابوسی بالاخره تموم میشه. من فکر میکنم همین که بچه داری خودش خیلی کمکت میکنه. من به وضوح میبینم که چقدر تحمل این مسئله برای من راحت تر بود تا شوهرم که بچه ای نداره. 

انشاالله امروز سقطتت به راحتی انجام بشه و بعدش دوباره بچه دار بشی. قربونت برم خدا بزرگه. لابد صلاحی بوده که ما امروز ازش بی اطلاعیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون هستی جان، خیلی خوبه که اینجا به حرف هم گوش میدیم. شاید بعد از سقط آروم بشم. با خودم میگم این ب ...

چند سالته شما؟ 

خواهش میکنم واسم دعا کنید که خدا ارزوم رو براورده کنه

36 سال، دوستان من سقطم تمام شد، تا اون دنیا رفتم و برگشتم. بنظرم هزار بار دردش از سزارین بیشتره. نینیم هم طفلکی پسر بود. امیدوارم بتونم این قضیه رو بپذیرم. من خیلی با ذوق باردار شده بودم

2731

لورتا جان من تنهایی دخترم خیلی ناراحتم میکنه. از طرفی همسرم هم خیلی زیاد بچه دوست داره. خودم هم همینطور.  اما این تجربه تلخ بارداری و این سقط وحشتناک، فکر نکنم دوباره امتحان کنم. اگر خودبخودی سقط شده بود اینقدر ناراحت نمیشم. اما مشکل دار بودن جنین یکم ترسناکه. شما علتی برای کلاین فلتر بودن جنینتون پیدا نکردین؟ 

لورتا جان من تنهایی دخترم خیلی ناراحتم میکنه. از طرفی همسرم هم خیلی زیاد بچه دوست داره. خودم هم همین ...

نه 

به ما گفتند تصادفی بوده. توکل به خدا. منم میترسم ولی نمیخوام ترسم مانع بشه که به آرزوم برسم. من به زودی دوباره اقدام میکنم

نه  به ما گفتند تصادفی بوده. توکل به خدا. منم میترسم ولی نمیخوام ترسم مانع بشه که به آرزوم برس ...

آفرین به شما. منم دیروز از متخصص ژنتیک پرسیدم گفت اینا تصادفین. ولی من نمیدونم. باید ببینم زمان برام چطور پیش میاره. 

لورتا جان من تنهایی دخترم خیلی ناراحتم میکنه. از طرفی همسرم هم خیلی زیاد بچه دوست داره. خودم هم همین ...

مشکلش معلوم نشد؟ 

من مشکل تو زندگی زیاد داشتم ولی بااختلاف بدترین و ناراحت کننده ترین مشکلم بوده تاحالا.امیدوارم دیگ پیش نیاد و خدا لطفشو شامل حالمون کنه و روزهای خوبی پیش روی ههمون باشه

خواهش میکنم واسم دعا کنید که خدا ارزوم رو براورده کنه
مشکلش معلوم نشد؟  من مشکل تو زندگی زیاد داشتم ولی بااختلاف بدترین و ناراحت کننده ترین مشکلم بو ...

هولوپروزنسفالی ، احتمال این داده شد. نمیدونم این از کجا اومد.. خودم سالم، همسرم سالم، فامیل هم نیستیم. واقعا ناراحت کننده است، اما نمیخوام باعث عذابم بشه. از امروز تصمیم گرفتم بهش فکر نکنم. زندگی ادامه داره. امیدوارم هممون به اون چیزی که میخوایم برسیم. 

هولوپروزنسفالی ، احتمال این داده شد. نمیدونم این از کجا اومد.. خودم سالم، همسرم سالم، فامیل هم نیستی ...

نگارنده جان

منم اوایل به همین فکر میکردم. خودم سالم. شوهرم سالم. حتی از دو تا قاره مختلف هستیم. دو تا بچه سالم هم من از شوهر اولم دارم. این فکرها آدم رو دیوونه میکنه. تهش فقط میشه گفت اتفاق بوده. متاسفانه بدشانسی آوردیم. اگر واقعا نیت بچه دوم داری نگذار ترس، آرزوهات رو از بین ببره. باز هم من فکر میکنم جای شکرش باقیه که این تستها و غربالگری ها هست. 

توکل به خدا! انشالله دامن هممون دوباره سبز بشه. 

نگارنده جان منم اوایل به همین فکر میکردم. خودم سالم. شوهرم سالم. حتی از دو تا قاره مختلف هستیم. دو ...

کاملا باهات موافقم لورتا جان. من از ضعیف بودن و ترسیدن خوشم نمیاد. همیشه هم به دخترم میگم توی زندگیت قوی باش. یکی دو روز اول با خودم گفتم دیگه امتحان نمیکنم شاید بدتر بشه. اما الان با خودم گفتم اصلا فراموش کن همچین اتفاقی افتاده. جنین رو برای آزمایش دادیم تا ببینیم نتیجه چی میشه. من و شما از لحاظ سنی همسن هستیم. منم باید زود تصمیم بگیرم. تصمیم گرفتم شش ماه دیگه با توکل به خدا دوباره امتحان کنم. شاید روزهای خیلی خوب و بهتری در انتظارم باشه. من متاسفانه سه ماهه اول بارداریم سخته، تهوع شدیدی دارم که اونم ان شاا... میخوام ازش نترسم. 

سلام دوستان خوب هستین؟ یه سوال داشتم، چقدر بعد از سقط خونریزی داشتین؟ 

من با کورتاژ سقط کردم. ده روز در حد لکه بینی. یه بار تا الان پریود شدم. دوباره وسط سیکلم ده روز لکه بینی داشتم. طول میکشه تا سیکل و هورمون ها مرتب بشه

ممنون لورتا جان، من 11 رور گذشته و هنوز تموم نشده، منتظرم سیکل قاعدگیم شروع بشه تا بعد از اون سونو بدم. لورتا جان با توجه به کورتاژت کی میخوای اقدام کنی؟ داروی خاصی مصرف مصرف میکنی؟ 

ممنون لورتا جان، من 11 رور گذشته و هنوز تموم نشده، منتظرم سیکل قاعدگیم شروع بشه تا بعد از اون سونو ب ...

والا من داروی خاصی مصرف نمیکنم جز ویتامین و فولیک اسید. کیوتن 20 و امگا 3 هم میخورم از بعد از سقطم. البته فولیک اید هم گرفتم که از روزیکه تصمیم بگیریم اقدام کنیم میخورم. 

من فکر کنم دوبار دیگه پریود بشم اقدام میکنم. دیگه تا خدا چی بخواد.