2733
2734
عنوان

خونه خواهرمم و شب موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 52 پست
جریان گوشیو بگو مردم من

هیچی تو کیف سر گارش پیدا کردم اما قفل بود زدم بیرون ک بازش کنم اما جریان رو داداشم فهمید و اومد ازم گرفت گفت نمیخواد ببینی داخلشو به من اعتماد کن من باز میکنم.منم بهش دادم و گفتم نمیخوام بگی توش چیه فقط اگه خیانته بگو بی سرو صدا برم که قسم خورد سیم کارت نداره و فقط چند تا فیلم بوده همین

منم گذشتم ب خاطر دخترم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچی تو کیف سر گارش پیدا کردم اما قفل بود زدم بیرون ک بازش کنم اما جریان رو داداشم فهمید و اومد ازم ...

فیلمه چی ؟ داداش خودت ؟

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2728
اره داداش خودم فیلم س.....

دور میشه ازت شوهرت ؟ سرکارش دوره مگه ؟ خب اوکی بودی با فیلم دیدنش ؟؟ چیزی بهش گفتید ؟؟

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2740