2737
2739
عنوان

خونه خواهرمم و شب موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 52 پست
جریان گوشیو بگو مردم من

هیچی تو کیف سر گارش پیدا کردم اما قفل بود زدم بیرون ک بازش کنم اما جریان رو داداشم فهمید و اومد ازم گرفت گفت نمیخواد ببینی داخلشو به من اعتماد کن من باز میکنم.منم بهش دادم و گفتم نمیخوام بگی توش چیه فقط اگه خیانته بگو بی سرو صدا برم که قسم خورد سیم کارت نداره و فقط چند تا فیلم بوده همین

منم گذشتم ب خاطر دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی تو کیف سر گارش پیدا کردم اما قفل بود زدم بیرون ک بازش کنم اما جریان رو داداشم فهمید و اومد ازم ...

فیلمه چی ؟ داداش خودت ؟

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2728
اره داداش خودم فیلم س.....

دور میشه ازت شوهرت ؟ سرکارش دوره مگه ؟ خب اوکی بودی با فیلم دیدنش ؟؟ چیزی بهش گفتید ؟؟

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2740