2737
2734
عنوان

دلم داره میسوزه چقدر درد بدیه 😂😓

442 بازدید | 59 پست

بیاین بگین ت آرایشگاه تا حالا شده زشت شده باشین یا بدتون کرده یا مثلاً هر چی ..😂😂

امروز عقد خواهرم بود انگار من عروس بودم همه جا خوردن اینقدر گریه کردم ولی کم بودیم کسی توجه نکرد زیاد دیروز بله برون بود ناز بودم اندامم هم قشنگ بود ولی آرایشم افتضاح شد چون صورتم کوچیکو نچراله اما این رید آب هم قطع بود 😤😤😥همه ساده و من ت محضر انگار خودم می‌خوام عروسی کنم الان آرایشم‌و پاک کردم موهامو باز کردم چقدر نازتذ شدم ..😫😵😒😣😭😭😭😭

عکس پلیز😁

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

کاش خودت با دستمال کم میکردی غلظتشو 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

تا دلت بخواد به جز عروسیم بقیه ش زشت شدم 

ولی وقتی خودم ارایش کردم خیلی خوبتر میشم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2738

عروسی جاریم☹️☹️☹️

اونجا جاری نبودیم فامیلیم

گفتم منو سااااده ارایش کن

موهامو با صد من ژل چسبوند ته سرم پتیینشو فر کرد

کل صورتمو کرم پودر مالید با یه رژ کمممممرنگگگگ

بدون ریمل و ابرو و خط چشم...

فک کن مث مریضها مرده های متحرک شده بودم

خودمو تو ایینه دیدم هوق زدم🤮🤮🤮

اگه عکس میزاریکه بمونیم اگرم نمیزاری باید بزاریکه بمونیم😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706