2733
2739
عنوان

کسی هس از همسرش بزرگتر باشه؟ تشریف بیارید پلیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیز  دوسال خوبه من خواستگارم شش سال کوچکتره چون شرایطش خوبه مردد شدم

قربونت. خب شش سال یکم زیاده. البته من یه دوستی داشتم مامانش ۶ سال از باباش بزرگتر بود ولی باهم خوب بودن.

شما چند سالته. تفاوت سنی معمولا از ۲۵ ۲۶ سال به بالا خیلی مهم نیست. بخصوص بعد سی سال. اخلاقها یه دست میشه

قربونت. خب شش سال یکم زیاده. البته من یه دوستی داشتم مامانش ۶ سال از باباش بزرگتر بود ولی باهم خوب ب ...

ممنون عزیز

من 63 

ایشون 69

البته هنوز صحبت نکردم

فقط چون شرایط مالی وظاهریش خوب بود

یکم مردد شدم

وگرنه همو ن اول رد میکردم

تا دوسه سال اوکی بودم 

6 سال زیاد🤨

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2731
همسن منی     خب برید مشاوره. خودش و مخصوصا خانوادش با این مسئله مشکل ندارن

اخه هنوزجواب ندادم ک مایل به اشنایی هستم یا نه

وگرنه قطعا مشاور ک میرم

خودشون ک موافقن 

والدینشون فوت شدن تک فرزندن

عه همسن منید خوشبختم👌😍🌷

اخه هنوزجواب ندادم ک مایل به اشنایی هستم یا نه وگرنه قطعا مشاور ک میرم خودشون ک موافقن  والد ...

به سلامتی. خب فاز مخالفت خانواده رو نداری حداقل. بنطرم ببین اگه تو بقیه مواردش اوکی هست و تفاهم دارید  یه مشاور برید

به سلامتی. خب فاز مخالفت خانواده رو نداری حداقل. بنطرم ببین اگه تو بقیه مواردش اوکی هست و تفاهم داری ...

درسته👌✔️ممنون از راهنماییت عزیزم 🌺🌺❤️🌹

2740

من ۴ سال یکم بله چون سن شوهرم خیلی کمه

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
2706