2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من ۲۲سالمه و خاستگار دازم بنظرتون ازدواج کنم یا زوده

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
عزیزم په اینجا چه میکنی برو به خاستگارات برس هاها

ن از شماها ک مجردین و سن بالا مشورت میخواستم

میگم ب حرف اینایی ک میگن بزار ۲۷،۲۸سالت بشه بعد انتخاب کن گوش کنم

یا الان تو سن با پسزی ک شرایط مناسبی داره

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

من ۳۴ سالمه مجردم

پراز هدف انگیزه پرتلاش

مجردی و تنهایی گاهی اذیتم میکنه ولی سپردمش بخدا واقعا امیدوارم بهترین رو برام رقم بزنه

بهت حق میدم فکر تنهایی در اینده اذیتت کنه ولی خب دیدگاهتو عوض کن. از الان بخوای غصه بخوری که نمیشه. برو پی کارایی که دوست داریو خوشحالت میکنن. زندگی همش ازدواج نیست که. به خدا بسپار خدا دیر نمیکنه انشالله بهترینا برات رقم بخوره

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
2706