2733
2734
عنوان

توروخدا به نظرتون من حامله م ؟

186 بازدید | 30 پست

سلام لطفا جواب بدید بدجوری گیر کردم من تازه عروسم 

چندروزیه که کمر درد دارم و زیر دلم دقیقا سمت راست درد میکنه و انگار کش میاد امروز حالت تهوعم به همراهش داشتم 

کسی بوده که این علائم و داشته باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جلوگیری نمیکنی مگه؟

⏲️وزن شروع ۱۱۰.۸۰۰ 🔓وزن الان ۷۷.۵ 🔒وزن هدف ۷۰  📏قد ۱۷۵.                                                                 سوال های احتمالی:عمل نکردم.بدون هیچ قرص و پودر و دمنوشی لاغر شدم.رژیم لیمومی و غفاری و کرمانی و ... نگرفتم.کالری شماری نمی‌کنم.فقط با سالم خوری و ورزش وزن کم می‌کنم.از مرداد ماه ۱۴۰۱ رژیمم و شروع کردم.                                                                تیکر بارداری نیست.        
2740
نمیدونم چجوری بگم اخه  واقعا انگار کش میاد 😢

چی کش میاد😐

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
نمیدونم چجوری بگم اخه  واقعا انگار کش میاد 😢

😅نمی‌دونم والا،من که تا حالا حامله نبودم ولی انشالله هرچی خیره پیش بیاد واستون

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
2706