2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چون درمان فقط دارو نیس حتما باید رواندرمانی هم در کنارش انجام بدن و کرنه با دارو به تنهایی هیییییییچ دکتری نمیتونه درمان کنه وسواس رو

خواستی من روانکاو خوب سراغ دارم بهت میگم ازش وقت بگیر خودش روانپزشک معتمد هم داره ارجاع میده

وسواس منو ایشون درمان کرد

عزیزم چون درمان فقط دارو نیس حتما باید رواندرمانی هم در کنارش انجام بدن و کرنه با دارو به تنهایی هیی ...

منم وسواس فکری داشتم با دارو فقط خوب شدم.حتما ک روان درمانی نمیخاد

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
منم وسواس فکری داشتم با دارو فقط خوب شدم.حتما ک روان درمانی نمیخاد

خداروشکر که خوب شدی شما 

دکتر من بمن اینطور گفت چون من خودمم با دارو جواب نگرفتم ، البته وسواس فکری با فکری و عمل خیلی فرق داره

دارو احتمال بازگشت علایم رو داره

عزیزم اسم قرصاتون چیه من فلوکستین وپرانول مصرف میکنم تاثیر نداشت 

پرانول مال تپش قلبه.من اسنترا و کلروامین.نورترپیلین البته دکتر چندبار قرص برام عوض کرد تا ببینه کدوم تاثیر میزاره

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
خداروشکر که خوب شدی شما  دکتر من بمن اینطور گفت چون من خودمم با دارو جواب نگرفتم ، البته وسواس ...

من‌چون هزینه ندارم نمیتونم برم روان درمانی ولی با دارو‌خداروشکر خوب نتیجه گرفتم

2706