2737
2739

سلام صبح بخیر.. 

من شش ماهه عروسی کردم پولامون کمه واسه خرید خونه بازم باید مستاجر باشیم و جمع کنیم خونه ای که مستاجرم دقیقا روبه روی خونه مادرشوهرمه تو یه کوچه باریک 

اینم نوه هاش همیشه پیششن چون دخترش می‌ره سرکار 

بعد صبح زود با صدای جیییغ و داد نوه هاش از خواب پریدم اصلا مراعات نمیکنن، خواهر شوهرم چنددبار بلند سرشو دعوا میکرد صداش مارو بیدار کرد منم خوابم سنگینه ببین صدا چقدر زیاده میپرم 

فقط این نیس صبح بلند میشن میان تو کوچه نوه اش در مارو با سنگ میزنه که من بیداررشم برم پایین بعد مادر شوهرم هی پایین با صدای بلند میگه زن دایی بیا پایین در حال که من خوابم 

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀

شوهرمم میگه تو باید هشت صبح بیدار شی درستو بخونی به اون نمیتونم چیزی بگم 

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀

انقد آتیش پاره ان یچیزی بگم دهن منو سرویس میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بری پایین چیکار کنی .

میگن بیا پایین پیش ما باش هر لحظه 

2706