2733
2734

بچه ها فردا میخوام برم آرایشگاه 

قیمتش بالاست میخوام ازش تخفیف بگیرم

بیاید حرف یادم بدید😂

شما چه جوری از کسی تخفیف میگیرید؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم و تقبل شفاعتهم و ارفع درجتهم و العن اعدائهم❤          خواهشم از شما اینه حتما کتاب ۳ دقیقه در قیامت رو مطالعه کنید بیشتر از یک ساعت وقتتون رو نمیگیره ولی دنیاتون زیر و رو میشه❤

اصلا تا حالا تخفیف نگرفتم تو عمرم. خجالت میکشم اهلش نیستم ولی تا دلت بخواد مامانم 😑یه موقع ها میگم الان فروشنده شوتمون میکنه بیرون بس که قیمتو میاره پایین😂😂😂

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو ندارم شیر خشک واسه بچم نخریدم ناهار نداریم خخخ

قیافم دخترونست بابا میفهمه😂😂

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم و تقبل شفاعتهم و ارفع درجتهم و العن اعدائهم❤          خواهشم از شما اینه حتما کتاب ۳ دقیقه در قیامت رو مطالعه کنید بیشتر از یک ساعت وقتتون رو نمیگیره ولی دنیاتون زیر و رو میشه❤
2731

خیلی ازش تعریف کن از خودش از کارش

از اخلاق خوبش و....

بگو چندتا از رفیقام اومدن پیش شما خیلی راضی بودن

بعد بگو شنیدم شما ب نصبت جاهای دیگ ارزون تر میگیرن

خدا خیرتون بده و.....

البته من هیچ وقت تخفیف نمیگیرم

اصلا تا حالا تخفیف نگرفتم تو عمرم. خجالت میکشم اهلش نیستم ولی تا دلت بخواد مامانم 😑یه موقع ها میگم ...

من خودمم خجالتیم ولی میخوام دیگه نباشم😁

برو الکی بگو کارت همرام نیس مفتی بیا بیرون 🤣

عمرا بزاره بیام بیرون

همونجا پولم میکنه😂🤣

2740

من موقعی که میخواد کارت بکشه میگم تخفیف بده بعد انگار تو عمل انجام شده قرار میگیرن

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
خیلی ازش تعریف کن از خودش از کارش از اخلاق خوبش و.... بگو چندتا از رفیقام اومدن پیش شما خیلی راضی ...

مرسیییی

عالی بود😂😘

من موقعی که میخواد کارت بکشه میگم تخفیف بده بعد انگار تو عمل انجام شده قرار میگیرن

به من میگن مقطوعه

یا میگن جاهای دیگه همین کار را دوبرابر انجام میدن برات(  رنگ و اصلاح و ...،

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹