2733
2739

يك سال و نيم به شدت مراعات كردم انقدر كه وسواس شدم و تمام دستهام اگزما شده بود نفهميدم چجوري با دولايه ماسك و دستمال كاغذي توش بازم گرفتم . البته كارمندم و چاره اي جز سر كار رفتن نداشتم . روز جمعه پيش گلو درد خفيف داشتم شنبه سردرد شديد شدم و دوشنبه تستم مثبت شد از انروز خوبم تقريبا ولي دو روزه ضعف بدني شديد ميكنم خيس عرق ميشم لطفا راهنمايي كنيد اونايي كه تجربه دارند 

آرزوها پيله هايي در دل هستند كه با اميد پروانه اي ،بال گشوده و به سوي خدا اوج مي گيرند .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیب درختی زرد رو با پوستش رنده کن و یکم عسل و عرق بیدمشک مخلوط کن بخور

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

اشتها دارم ميتونم غذا بخورم ولي بدنم كه ضعف ميكنه به زور و بي ميل ميخورم . اب هويج و سيب زياد ميخورم ديگه نميدونم چكار كنم 

جالبيش اينه بيمارستان نميرم بدتر نشم از انروز نتونستم به متخصص وقت بگيرم هر جا زنگ ميزنم شلوغه نوبت نيست دكتر درست و حسابي هم نرفتم 

آرزوها پيله هايي در دل هستند كه با اميد پروانه اي ،بال گشوده و به سوي خدا اوج مي گيرند .

دلتا سرایتش خیلی زیاده منم بعد دوسال باکلی مراقبت نفهمیدم از کجا گرفتم😥😐 ی فرص زردرنگ به اسم کوکیوتن هست متخصص بیماری های عفونی برای ضعف بعد کرونا داده همینجوریم میشه از داروخانه بگیری

اشتها دارم ميتونم غذا بخورم ولي بدنم كه ضعف ميكنه به زور و بي ميل ميخورم . اب هويج و سيب زياد ميخورم ...

ویتامین سی ۱۰۰۰ منیزیم و روی هم‌تو برنامه ت بذار

منم دکتر نرفتم خونه درمان کردم

اب نمکم مدام قرقره کن بینیتم بشور یادت نره

2740

دكتر عمومي گفت هيچ دارويي نميخواد خوبي 

پزشك داخلي هر چي سه روزه زنگ ميزنم نوبت نميده 

فقط يه متخصص ريه فردا به زور وقت گرفتم ولي ضعف بدنم و نميتونم تحمل كنم برام دعا كنيد لطفا عزيزان براي همه مريض ها هم همين طور 

از خودت دارو نخور این بیماری تو بدن هرکس متفاوته . وقت رو تلف نکن سریع  برو مطب یا بیمارستان با توجه به علائمت بهت دارو بدن. من خودم الان بستری ام هر روز امپول و سرم میزنن

خدایا شکرت ❤

واي خدا صداي بوق عروس كشون مياد مردم دارند تلف ميشن چرا بعضي ها ديت بر نميدارن 

از خودت دارو نخور این بیماری تو بدن هرکس متفاوته . وقت رو تلف نکن سریع  برو مطب یا بیمارستان با ...

ان شاءالله زودتر خوب بشي 

ريه ات درگير شده ؟ 

من تنگي نفس و تب و بدن درد ندارم 

گاهي سر درد دارم 

و ضعف بدني شديد و خيس عرق ميشم 

همش ميترسم دير دارو بگيرم 

ان شاءالله زودتر خوب بشي  ريه ات درگير شده ؟  من تنگي نفس و تب و بدن درد ندارم  گا ...

این بیماری تو بدن هرکس یه شکله...واسه بعضیا هیچ علایم و سرفه ای ندارن اما اسکن که میدن میبینن ریه ها کلی درگیر شدن . جدی بگیرید حتما اسکن برید. تو بیمارستان هرکسی یجور درد میکشه

خدایا شکرت ❤