2733
2734
عنوان

پیلیز کمک مبل پایه طلایی یا پایه استیل

| مشاهده متن کامل بحث + 3301 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اون دور طلاییاشو حذف کردم

منم میخام حذف کنم ولی گفتم ی مغزی کوچولو دور تا دور مبل باشه اخه میخام مبلم ساده باشه و دوخت دکمه نداشته باشه

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
منم میخام حذف کنم ولی گفتم ی مغزی کوچولو دور تا دور مبل باشه اخه میخام مبلم ساده باشه و دوخت دکمه ند ...

دوخت دکمه نباشه دیگه خیلی ساده میشه

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊

[QUOTE=202018696]گفتم که من همه چیم چوب سفیده،طلاییا با وسایلام بهم نمیومون[/QUOاها فک کنم سیلور میومد ب سفید

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
دوخت دکمه نباشه دیگه خیلی ساده میشه

اره ساده بیشتر دوست دارم اخه من خیلی اهل عوض کردن لوازم خونه نیستم گفتم دوسال دیگ از مد میره

اره ساده بیشتر دوست دارم اخه من خیلی اهل عوض کردن لوازم خونه نیستم گفتم دوسال دیگ از مد میره

منم بعد ۵ سال دارم عوض میکنم‌...

مبارکت باشه ،به دل خوش

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
منم بعد ۵ سال دارم عوض میکنم‌... مبارکت باشه ،به دل خوش

ممنون هزیزم خودمم بعد نه سال عوض کردم برا تو هم مبارکت باشه

2706