2737
2739

بچه ها راسته با ده هزار انسانی تراز ۷۶۰۰ منطقه ۳ ، روانشناسی قبول نمیشم؟؟ تورو خدا بگید راهنمایی کنید حالم خیلی بده

* کاش میشد سر تموم این سخنرانهای انگیزشی رو کرد زیر آب ، بعد در حالیکه دارن "خفه" میشن بهشون گفت : فقط مثبت فکر کن ...*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم قبول میشی

تاره مشاور گفت فکر نکنم قبول بشی اصلا😕

* کاش میشد سر تموم این سخنرانهای انگیزشی رو کرد زیر آب ، بعد در حالیکه دارن "خفه" میشن بهشون گفت : فقط مثبت فکر کن ...*
ولی تازه یه مشاوری گفت نمیاری 😕😕

منطقه ۳این رتبه بنظرم خوبه گفت از چند هزار میشه ؟؟

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
2740
منطقه ۳این رتبه بنظرم خوبه گفت از چند هزار میشه ؟؟

چیزی نگفت فقط گفت با این رتبه فکر نکنم بیاری 😕

چیزی نگفت فقط گفت با این رتبه فکر نکنم بیاری 😕

باید ازش می‌پرسیدی این مشاورا آدم خیلی روشون نمیشه حساب ‌رد کاش از یکی دوتای دیگه هم می یپرسیدی 

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
تاره مشاور گفت فکر نکنم قبول بشی اصلا😕

از یه مشاور دیگه بپرس

بعضی مشاور ها هیچی نمیفهمن

من اندازه موهای سرم مشاور داشتم

بعضی هاشون واقعا هیچی حالیشون نیس

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
باید ازش می‌پرسیدی این مشاورا آدم خیلی روشون نمیشه حساب ‌رد کاش از یکی دوتای دیگه هم می یپرسیدی  ...

باشه از چند نفر دیگه هم میپرسم♥️ ممنون

از یه مشاور دیگه بپرس بعضی مشاور ها هیچی نمیفهمن من اندازه موهای سرم مشاور داشتم بعضی هاشون واقعا ...

بباشه حتما میپرسم‌ خیلی‌ممنون از اینکه جواب دادی♥️♥️

باشه از چند نفر دیگه هم میپرسم♥️ ممنون

خواهش میکنم 💜

بباشه حتما میپرسم‌ خیلی‌ممنون از اینکه جواب دادی♥️♥️

خواهش میکنم💗

امیدوارم اونی بشه که دلت میخواد💕🌹🌹

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹