2737
2739
عنوان

ختنه حلقه بهتره یا سنتی لیزر؟؟

1888 بازدید | 15 پست

میگن حلقه فقط جیش اول اذیت میشه ولی سنتی لیزر کل شب اول بدآرومه و‌اذیت میشه..درسته؟ 

ماشالله لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت میشه شوهرم پسرموالان ک پنج سال تمومه عید ختنش کرد فکرشو کن من چندسال عصبی شدم میگفت نمیخادماهادیرختنه میکنیم

سنتی بود اولین دستشوییشم خیلی عادی کرد اصلادردهیچی نداشت خیلی راحت بودم خیلی

رنگ ولایتhaircolorist
2731

ببین چندین روش بود که به ما گفتن حلقه از همه بهتره

لیزر و کلیپس نقره ای خوب نیست و بچه خیلی اذیت میشه و ممکنه مشکل پیش بیاد

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

من که تجربه بدی داشتم از حلقه . اینقد که پسرم اذیت شد . البته برای سنتی رفتم با توجه به توصیه ها ولی نشد و حلقه انجام دادیم.حلقه میگن میفته خودش اما برای پسر من و چندتای دیگه که میشنختم همه حلقه جدا شد بعد یه هفته اما یه تیکش گیر کرده بود و نمیفتاد طفای اونقد جیغ زد پسرم که نمیدونی . بعد دست و پا میزد مگه میشد با قیچی جدا کنی .خلاصه خودم کندمش ‌ خون اومد بقراری ولی ۲ ساعته خوب شد .اما اگه پسر دیگه ای داشته باشم حتما حتما سنتی انجام میدم همون جراحی منطورمه. اصلا دردسر بیفته نیفته نداره .

2740

با اینکه پسرم حلقه بود، خیلی اذیت شد به نظرم، اون روز تا صبح روز بعدش خیلی اذیت کرد و گریه و ناراحتی داشت، نمیذاشت پوشک پاش کنم که بعد سایز بزرگتر گرفتم واسش

کلا مراقبت بعدش خیلی مهمه

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
من که تجربه بدی داشتم از حلقه . اینقد که پسرم اذیت شد . البته برای سنتی رفتم با توجه به توصیه ها ولی ...

من پسرم یکشنبه ختنه شد ولی هنوز نیفتاده حلقه اش

با اینکه دائم چربش می کنم

دیر نشده؟

من پسرم یکشنبه ختنه شد ولی هنوز نیفتاده حلقه اش با اینکه دائم چربش می کنم دیر نشده؟

نه عزیزم . تا ده روز هم جا داره .برای پسر من ۷ روز افتاد . همون چربش کن . با توجه به اینکه موقع افتادنش ۶ست موقع تعویص خیلی اروم عوص کن بغل کردنت هم آروم باشه . با احتیاط .که ایشالا همش با هم بیفته و بچه اذیت نشه .

نه عزیزم . تا ده روز هم جا داره .برای پسر من ۷ روز افتاد . همون چربش کن . با توجه به اینکه موقع افتا ...

انشاالله

خیلی خسته کننده شده 😢

۳ ماه و دو روزشه

ای جانم عزیزم.پسر من دوسالشه .حالا مونده کارهای خسته کنندت برسه.این اولشه😊😊 ایشالا میگدره و از هر لحطش با اینکه خسته و ناتوان میشی ولی سعی کن لذت ببری.من الان میخوام از پوشک بگیرمش .قبلش از شیر هر کدوم یه خان حساب میشه . از خدا کمک بخواه صبر و توانت رو بالا بب ه .ایشالا سلامت باشه و بلا به دور

2706