2733
2734
عنوان

تولد عشقمه🙂 عشقی که یکطرفس

192 بازدید | 19 پست

خیلی دوست دارم فقط بهش پیام بدم و تبریک بگم تولدشو  ولی من خیلی بخاطرش از غرورم گزشتم‌ و بار ها بهش پیام دادم  خودمو کوچیک‌ کردم  الان چند ماهی میشه که در ارتباط نیستیم  من شهرستانم و اون برای کار تهرانه  هنوزم دلم‌پیششه  سخته بخوام ازش دل بکنم  کاش بعضی آدما جنبه دوست دارم شنیدنو داشتن 🙂 کاش...

دیگ کوچیک نکن 

منکبرش میکنی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دوست داشتم شب تولدش  یه تبریک‌خشک و خالی کنم

بیخیال

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
جنبشو که خودت میدونی داره یانه اگه نداره تبریک نگو با خودت مقابله کن‌میدونم سخته ولی میتونی 

خودش نمیدونه چند چنده با خودش  یجورایی انگار از دلبستن میترسه و منم بهش توجه و محبت میکردم و اون‌باهام‌خوب بود ولی متوجه میشدم که سردرگمه و از یچیزی میترسه واسه همینم  هی کات میکردیم و دوباره بر میگشتیم بهم

برو سراغ یه عشق دیگه تا جدید پیدا نکنی قبلی رو نمی تونی فراموش کنی . 

مگه الکیه عشق  اصلا از وابستگی و دلبستن خوشم نمیاد  اینم دست خودم‌نبود و ناخواسته عاشقش شدم 

2706