2737
2739

بالا خونشو داد اجاره هه

دور از شوخی 

کیا بعد از ضربه به سر دچار ضعف حافظه شدن و دیگه مثل قبل نمیتونن فکر کنن یا کار انجام بدین

چه درمانی انجام دادین تا بهتر بشه حافظتون؟

عضویت92ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید افسرده هستین ربطی به تصادف نداره 

والا  من جوری شذ اصلا هیچی نمیتونستم بیاد بیارم مشکلات روحی برام پیش اوردن ولی میگم شاید بخاطر ضربه ی سرم تو تصادف حافظم اینجوری شده باشه 

عضویت92ای
والا  من جوری شذ اصلا هیچی نمیتونستم بیاد بیارم مشکلات روحی برام پیش اوردن ولی میگم شاید بخاطر ...

نه بابا ربطی نداره بخاطر مشکلات روحی هست و افسردگی . ازین فکرای تصادف کردم اینجور شدم و عجیب و غریب نکنید که اصلا ربطی نداره 

آقا هستم* همون عزیزمو گلم ممنوع هستم 
2738
زود فراموش میکنم،بخصوص اگه باخودم تکرار نکنم،فکر کنم حافطه کوتاه مدتم ضعیفه 

من اوایل شروعش با فراموشی شدید رمز عابر شروع شد هی  دوتا ک کارت سوزوندم فهمیدم مشکلی هست بعدا شدید تر شد راهی بیمارستان و دکتر اینا شدم الان باز یکم بهترم ولی مثل قبل  کارایی ک ذهنی باشه رو خیلی کم میارم

عضویت92ای
نه بابا ربطی نداره بخاطر مشکلات روحی هست و افسردگی . ازین فکرای تصادف کردم اینجور شدم و عجیب و غریب ...

خودمم همش همین میگم خدا لعنتشون کنه انقد واسم مشکل ناراحتی پیش اوردن حافظم شدیدا دچار مشکل شده .راجل قرص بگم خیلی بده بیست کیلو چاقی اورد واسم

عضویت92ای