2733
2734

بالاخره یکی یا سرکار میده البته اوضاع جامعه رو میدونم و منم کار اداری و اینا نخواستم حتی واسه منشی هم قسمتم نمیشه برم 

یا بالاخره ینفر میره سرو سامون میگیره ازدواج میکنه میره سر زندگیش 

من هیچکدومو ندارم 

دوستام با یه لیسانس ساده رفتن‌ سرکار یا ازدواج کردن 

انگار فقط واسه من همه درآ بسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعضی ها صدها جا چندین ماه دنبال کار میگردن یا چندین سال جزو برنامهاشونه کار پیدا کردن نه اینکه هر مو ...

خب من از وضع و اوضاع دوستام خبر دارم دیگه همشون دانشگاه می‌پیوندند واسه دور دور با دوست پسرشون و اصلا اهل درس خوندن نبودن 

والا هیچ تلاشی نبوده لااقل در مورد دوستام اینطور نبوده

2738
خب من از وضع و اوضاع دوستام خبر دارم دیگه همشون دانشگاه می‌پیوندند واسه دور دور با دوست پسرشون و اصل ...

خب نباشه قرار نیست همه یجور باشن قرار نیست بخاطر اونا ما هم بشینیم مثل اونا بشیم بعضیا نون زحمت خودشون میخورن بعضیا هم نون قیافه هر کسی نون یچیزی رو میخوره 

آقا هستم* همون عزیزمو گلم ممنوع هستم 
خب نباشه قرار نیست همه یجور باشن قرار نیست بخاطر اونا ما هم بشینیم مثل اونا بشیم بعضیا نون زحمت خودش ...

در زمینه تلاش کردن که هیچی کم نذاشتم خدایی معدل لیسانسم بالا الانم فوق میخونم خودمو کشتم معدلم بالا شد 

اما اونا معدلاشون پایین بود همه 

بخاطر همین حس میکنم حقم ضایع شده 

وگرنه بهشون حسادت ندارم

در زمینه تلاش کردن که هیچی کم نذاشتم خدایی معدل لیسانسم بالا الانم فوق میخونم خودمو کشتم معدلم بالا ...

خب دیگه معدل مهم نیست بعدشم زیاد درگیر درس نشین بخونین ولی کل وقتتون نزارید پشیمونی خیلی زیاد داره برای زندگی اینده هم فکر کنید اگه مجردید برای ازدواج وقت بزارید فقط اندکی از وقتتون درس باشه در حد معمولی این شما هستین میمونین با یه مدرک و کلی فرصت از دست رفته و عمر حروم شده و غیر قابل برگشت 

آقا هستم* همون عزیزمو گلم ممنوع هستم 
2706