2737
2734
عنوان

گیاه پنج انگشت

4991 بازدید | 13 پست

سلام 

کسی از گیاه ۵انگشت برای پریود شدن استفاده کرده؟شنیدم برا تنظیم قائدگی و تنیلی تخمدان خیلی مفید میل جنسی هم زیاد میکنه.منتها من پرولاکتینم بالاست.و همیشه باید پروژسترون بخورم تا پریود شم.😔همین پروژسترونم همه میل جنسیمو از بین برده.اگه کسی چیزی میدونه و تجربه داشته بگه بی زحمت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا پروژسترون میل جنسیو زیاد میکنه 

پنج انگشت هم استروژن داره 

شما بخور شاید تاثیر مثبت داشت روزی دو تا 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
2731
اتفاقا پروژسترون میل جنسیو زیاد میکنه  پنج انگشت هم استروژن داره  شما بخور شاید تاثیر مث ...

پروژسترون رو منکه تاثیری بدی داشت.تو اینترنتم نوشته بود کم میکنه میل جنسی رو:(

2738
تپل نه.پرم.قدم ۱۷۵.وزنم ۷۶.

من بدون امپول پروژسترون نمیشدم پری

ماه قبل برای دخترم دوچرخه خریدیم به بهانه اون روزی ی رب بیست دقیقه میبردمش دوچرخه خودمم باهاش پیاده روی میکردم البته به قصد ورزش نبود اما بطرز مجزه اسایی  خودم پر شدم خیلیییی خوشحال شدم و بنظرم بخاطر‌ همین پیاده رویا بود

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
نتیجه گرفتی بهم بگی ممنون میشم

باشه عزیزم .. البته من در طول ماه وچن روز قبل از موعد پریودی گیاه تخم هویج فرنگیم دم میکنم میخورم خیلی خوبه پریودو میندازه جلو ..و اینکه میخوام عروس پشت پرده رو هم امتحان کنم 

من بدون امپول پروژسترون نمیشدم پری ماه قبل برای دخترم دوچرخه خریدیم به بهانه اون روزی ی رب بیست دقی ...

اره ورزشم موثر.ولی من با ورزشم نمیشم.فقط با قرص پروژسترون پریود میشم.دیگه حوصلم نمیگیره بخورم.عوارض بدی داره

باشه عزیزم .. البته من در طول ماه وچن روز قبل از موعد پریودی گیاه تخم هویج فرنگیم دم میکنم میخورم خی ...

شما دکتر طب سنتی رفتی؟من میترسم سرخود چیزی بخورم.حالا موندم چیکار کنم.اول برم پیش طب سنتی یا پیش دکتر خودم.اصلا داروهای شیمیایی رو دوست ندارم بخورم.همشون موقتن.و هزار عوارض دارن

شما دکتر طب سنتی رفتی؟من میترسم سرخود چیزی بخورم.حالا موندم چیکار کنم.اول برم پیش طب سنتی یا پیش دکت ...

آره دارو گیاهی رفتم خودش دکتر داره کارش عالیه برا موهام میرفتم قبلا نتیجه دیدم