2737
2734
میری تنظیمات تلگرام قسمت حریم خصوصی وامنیت  بعد نشست‌های فعال رو میزنی اگه کسی رو گوشیت باشه ب ...

اکی اینطوری اگه همیشه چک کنم چیزی نمیشه؟ راه دیگه ای برا هک نیست؟

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼
واتساپ که نمیشه هک کرد تلگرامم باید شماره طرفو وارد کنی بعد باید کنارت باشه که کدی که براش میره بزن ...

واتساپ‌میشع 

نه‌اینجوری‌نیست‌بدون‌کدهک‌میشه 

بدون‌اینکه‌بفهمه

ای‌خداجون‌نمیدهم‌تاحسین‌‌برمن‌نشون‌بدی..💔 درخواست‌دوستی‌قبول‌نمیکنم..👐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم‌کسی‌که‌هک‌میکنه‌ازخودش‌اثرنمیذاره 

من‌توی‌نشست‌فعال‌اسم‌گوشی‌رومیزنم 

نمیفمه😂

ای‌خداجون‌نمیدهم‌تاحسین‌‌برمن‌نشون‌بدی..💔 درخواست‌دوستی‌قبول‌نمیکنم..👐
عزیزم‌کسی‌که‌هک‌میکنه‌ازخودش‌اثرنمیذاره  من‌توی‌نشست‌فعال‌اسم‌گوشی‌رومیزنم  نمیفمه😂

نمیشه یکم راهنماییم کنی به جای ترسوندن؟😅 

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼
2738

آره همیشه اون قسمتو نگاه کن نه چیزی نمیشه فقط دیگه نمیتونه هکت کنه راه دیگه ای بلد نیستم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
مرسی

خواهشمندم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
واتساپ‌میشع  نه‌اینجوری‌نیست‌بدون‌کدهک‌میشه  بدون‌اینکه‌بفهمه

چجوری واتساپو هک میکنن اگه راهی باشه ممنون میشم بگی اخه همیشه تو نت سرچ میکنم چنتا راه میگن ولی هیچکدومشون عملی نیس 

2706