2733
2734
عنوان

بچه ها من سه تا خواستگار داشتم ردشون کردم بخاطر کسی ک تو خیالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴۰ سالت که شد میبینی نه علی رو داری نه ولی رو 

خیلی قشنگ بود😂😂😂😂👌

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
تا سنت نرفته بالا و خواستگاران رو به فنا ندادی سریع برو روانشناس و مشاور .... سن بره بالا بترشی دیگه ...

😂آخه مامانم نمیدونه

روانشناس هم که تو شهر نیست

تو گوشی هم رایگان پیدا نمیکنم

عجب بساطی

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐
2731
😂آخه مامانم نمیدونه روانشناس هم که تو شهر نیست تو گوشی هم رایگان پیدا نمیکنم عجب بساطی

داری زندگیتو تباه می‌کنی... بهتره بری حالا هر شهری نزدیک تره با دارو درمان خوب میشی

2738
ببین فک کن علی تو بیمارستان کرونا دلتا میگیره میمیره، حالا نری تو کار داداشش محمد صلوات

خدانکنه😑💔🖐

محمد زن داره

داری زندگیتو تباه می‌کنی... بهتره بری حالا هر شهری نزدیک تره با دارو درمان خوب میشی

نمیدونم شاید رفتم

شاید مجازی کمک گرفتم

اره خیلی شدید هست خیلی ها یعنی هر ثانیه ی زندگیم هستش از اول شروع میکنم ب خیال پردازی آشنایی یا از ...

همه ی ادما همزاد دارن ولی برای بعضیا یه ارتباط قوی بینشون شکل میگیره همیشه همراهشونه و نمیزاره با کسی ازدواج کنن انگار دوست داره با اون ازدواج کنی به بقیه حسادت میکنه

همه ی ادما همزاد دارن ولی برای بعضیا یه ارتباط قوی بینشون شکل میگیره همیشه همراهشونه و نمیزاره با کس ...

یعنی علی همزاد منه؟

واقعا هم درسته

یبار ی نفر دیگه آوردم تو ذهنم خواستم جایگزین علی کنم

ولی هرکاری کردم نشد ی روزه ولش کردچون تو ذهنم این علی خودش رو ب هردری میزد ک باشه 

میخوام بگم مهیار میگم علی

میخوام ب مهیار فکر کنم علی میاد تو ذهنم

مهیار حذف شد علی موند خخخ 

2706