2733
2734
عنوان

از چند سالگی باباتون براتون گوشی خرید؟ من خودم سال پیش دانشگاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی ۱۷ سالم بود برام خریدن

خوب بوده 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2731

۱۶ سالم که بود با تبلت ۱ میلیونی دوسال سر کردم اونم با ۱۳گیگابایت

افتاد شکست تا این یکیو گرفتم

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

مامانم گفت نمیخرم‌ تا شوهرت برات بخره 

واقعا نخرید تا شوهر کردم شوهرم خرید 😄

چجوریاس که کالبُدتون آدمـه شخصیـتتون یه حیـوون تمام عیـار ؟!😉                                                                    💕💍
2738

من دوم راهنمایی گرفتن گوشی واسم بعدش یه تبلت تا دوم دبیرستان بعدش یه گوشی دیگه باز و ابن اخریم پارسال 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

من ب اونجاها نکشید17نامزدکردم واولین گوشیم رو همسرگرامی برام خرید آخی یادش افتادم😍😍

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
خوب بوده 

هنوزم که ازدواج کردم دارمش کلا تو عمرم یک گوشی خریدم😐😂

۲۱ سالمه خیلی گوشی خوبیه راضیم فقط حافظش اعصابمو خورد کرده

‏زندگی جوری شده که هم تنهایی اذیتِت میکنه، ‏هم حضور آدمای کنارت...
2706