2737
2739
عنوان

ی ملخ تو خونمونه😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 30 پست

بهش بگو گلم من  ملخ نیستم برو بیرون جیر جیر کن شاید یه دختری ازت خوشش اومد  

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیجی ملخ  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728
وای تا نکشتیش نخاب بچسبه بهت کنده نمیشه😢 ایییی چندشع

عییی دست و پام سست شد😫😫😫

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
2740
وای 😱 بزرگترین ترسم از ملخ هست حتی از مار به اندازه ملخ نمیترسم  ولی باتوجه به مشخصات تو او ...

مخصوصا که میپره وبیبییییییی😣😣😣

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
میپره میره ی ساعته با دمپایی دنبالشم بچه هام انقدر جیغ کشیدن کبود شدن

شوهرمنم خیلی دعوا میکنه میگع چرا چیزی میبنی جیغ میزنی فرار میکنی بچه هم از تو یاد میگیره ترسو بارمیاد

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
شوهرمنم خیلی دعوا میکنه میگع چرا چیزی میبنی جیغ میزنی فرار میکنی بچه هم از تو یاد میگیره ترسو بارمیا ...

دقیقا من دارم دنبالش میگردم بچه ها هم الکی جیغ میکشن

❤❤❤❤❤
2706