2737
2739
عنوان

بچه ها واکسن کرونا .‌.بیایید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 147 پست
تولید انگلیس هست همین واکسن هایی که تو ایران میگن کره ای هست و ژاپن اهدا کرده.

اهان 

مامانم رفته بود واکسن بزنه گفته بودن کره ای ،چینی یا برکت؟کدومو بزنیم.پس کره ای همون استراست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان  مامانم رفته بود واکسن بزنه گفته بودن کره ای ،چینی یا برکت؟کدومو بزنیم.پس کره ای همون است ...

اره همونه

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2731
استرا زدن؟؟؟  نه نترس دختر عمه شوهرم ۲۴ سالشه  عمش هم ۴۵ سالشع یائسه نشده

اره استرا زدن مال کدوم کشوره؟

ان شاالله ک همه پدرمادرا سلامت باشن پدر مادرم‌منم همینطور

2738

دوست من استرازنکا زد ولی خیلی حالش بد شد، سرگیجه، تهوع، سردرد و آبریزش و..

آخرم رفت سرم زد که بهتر شد

من امروز سینوفارم زدم و شکر خدا عوارض نداشته تا الان

ولی میگن واکسنی رو بزنید که احتمال زدنش برای دز دوم هم باشه، که الان سینوفارم زیاده

هیچوقت برای شروع یک رویا دیر نیست😇... لطفا برای شادی روح پدر نازنینم، و تمام پدر و مادرهایی که با رفتنشون، یه غم همیشگی رو مهمون دل بچه هاشون کردند، صلوات بفرستید🖤
اهان  مامانم رفته بود واکسن بزنه گفته بودن کره ای ،چینی یا برکت؟کدومو بزنیم.پس کره ای همون است ...

آسترا تو مراکز خییییلی کمه....بیشتر همون چینی و برکت

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
دریا چه خوشم میاد شما اینقدر اطلاعات خوب در مورد واکسن و کرونا داری و هیچ وقت هم دریغ نمیکنی شاد با ...

ممنون عزیزم

مگه پیام هامو قبلا دیدی؟😅 فکر نمیکردم تو سایت به چشم کسی بیام و دیده بشم

مرسی ازت

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
هرچی میخوای بزن فقط برکت نزن معلوم نیست چیه هیچ جا قبولش نداره

اره گفتن اگه سفر خارجی میخوایید برید برکت رو قبول نمیکنن یه سری کشور ها.....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2706