2733
2739
عنوان

مهاجرت تحصیلی

261 بازدید | 13 پست

سلام دوستان؛ با توجه به اینکه دیدم اطلاعات ضد و نقیضی. راجع به مهاجرت تحصیلی و انتخاب رشته تو این سایت زیاد هست تصمیم گرفتم با توجه به اطلاعات اندکی که دارم کمکی به دوستان بکنم😊 هر سوالی دارین بپرسین😊

سلام عزیزم وقتتون به خیر 

من ۲۶ سالمه و کارشناس علوم آزمایشگاهی هستم 

می‌خوام برای ارشد اقدام کنم برای آلمان..‌‌‌‌‌.. 

در خصوص زندگی تو آلمان و هزینه ها و کارهای غیرتخصصی شما اطلاعی دارید؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم وقتتون به خیر  من ۲۶ سالمه و کارشناس علوم آزمایشگاهی هستم  می‌خوام برای ارشد ...

سلام عزیزم؛ببخشید دیر جواب دادم؛ در خصوص هزینه ها اطلاعی ندارم و باید پیج های المان رو دنبال کنید که ریز هزینه ها رو نوشتن؛ کارهای غیر تخصصی اگر زبان المانی بلد باشی میتونی پیدا کنی مثل فروشندگی

2728

شما در رابطه با پذیرش دانشجو در رشته ی بازیگری(بدون فی) اطلاعاتی ندارید؟ در اسکاندیناوی و آلمان و چند جای دیگه رشته های زیادی برای ارشد و دکترا پیدا کرده ام ولی تحصیل رایگان در حوزه ی اکتینگ و هنرهای زیبا و بازیگری نه متاسفانه. سپاسگزارم خانم.

شما در رابطه با پذیرش دانشجو در رشته ی بازیگری(بدون فی) اطلاعاتی ندارید؟ در اسکاندیناوی و آلمان و چن ...

راجع به رشته های هنری اطلاعاتی ندارم متاسفانه ولی در کل ارشد و دکتری هیچ جا رایگان نیس؛دکتری که در اروپا شغل محسوب میشه و حقوق داره

2740
راجع به رشته های هنری اطلاعاتی ندارم متاسفانه ولی در کل ارشد و دکتری هیچ جا رایگان نیس؛دکتری که در ا ...

لطفا اگر چیزی دست گیرتون داشت همین جا در جریان بگذارید. ممنونم خانم. رشته های اصلی ام کارشناسی جامعه شناسی و ارشد فلسفه بوده. چرا بسیار هم هست. مثلا با تیوشن فی رایگان در نروژ یا فنلاند که چندین عنوان پیدا کردم. صرفا هزینه ی زندگی رو باید بپردازی که اون هم با بورسیه های پیش نهادی قابل تامینه. ولی در حوزه ی بازیگری هیچ چیزی پیدا نکردم به جز چند تا عنوان که سالی ۱۵ هزار دلار پرداخت هزینه ی تحصیل داره. و این بسیار گزافه برای من.