2733
2739
عنوان

از ترس دیدن اون ادم لات نمیتونم بیرون برم

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 40 پست
آها،دوست پسر تو الانم عاشقته ولی دوست پسر من دشمن خونیمه پشتم هزار تا حرف درمیاره و ..برای همین میتر ...

عاشق چیه لاشیع 

برای منم مثل تو هست حیوونع 

😂😂😂😂. دقیقا شرایطم مثل تو هست 

مثل من عمل کن . بیخیال باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها چه جالب حتما استفادش میکنم

خواهش میکنم کاملش رو سرچ کن ببخشید من دیگه بخوابم اگه پیدا نکردی بگو بفرستم😘😘😘

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
عاشق چیه لاشیع  برای منم مثل تو هست حیوونع  😂😂😂😂. دقیقا شرایطم مثل تو هست  مثل ...

وای اره دیگه از همه پسرا متنفر شدم

بالاخره یکی مثل خودم پیدا کردم فکر میکردم فقط من اینطوریم🥺اره دقیقا همینطوری میکنم مرسی از راهنماییت دوستم❤

ما هم سنیم که انقدر خوب درکم میکنی؟🥺

2728
وای اره دیگه از همه پسرا متنفر شدم بالاخره یکی مثل خودم پیدا کردم فکر میکردم فقط من اینطوریم🥺اره د ...

۲۳ سالمه 

عزیزم خیلی عادی نگاهش نکن انگار غریبست 

اخم هم نکن کاملا عادی رد شو 

انگار غریبه هر کاری کرد , عادی رد شو حتی اگه غش غش خندید 

واقعااا من خنده دار نیسم میگم خوشگلم تیپم خوبه اینکه بفهمی من خوبم اعتماد ب نفس من مشخصه پایین نمیاد 

ولی غش غش می‌خنده . عزیزم از حرصع بدون مهمی ک می‌خنده 

از حرص همین . پس همین کارو کن بدون چون عالی هستی اینجوری می‌کنه وگرنه پسرا با دختر عادی اینجوری نمیکنن .تو چند سالته؟

۲۳ سالمه  عزیزم خیلی عادی نگاهش نکن انگار غریبست  اخم هم نکن کاملا عادی رد شو  انگ ...

منم ۱۶ سالمه گلی

باشه همشو انجام میدم مرسی دوستم

خوشحال شدم از اینکه با یه دختر با اعتماد به نفسی مثل شما آشنا شدم🥺❤

منم ۱۶ سالمه گلی باشه همشو انجام میدم مرسی دوستم خوشحال شدم از اینکه با یه دختر با اعتماد به نفسی ...

فدات عزیزم اینجوری کن حتی اگه تو دلت آشوبه همینجوری رد شو چند بار ضایع میشع لال میشه 

تیپ بزن رد شو .

انگار نا پدید هست . بعدن نتیجشو بهم بگو 

2740
فدات عزیزم اینجوری کن حتی اگه تو دلت آشوبه همینجوری رد شو چند بار ضایع میشع لال میشه  تیپ بزن ...

حتما عزیزم،خیلی کمکم  کردی اینبار دیدمش دقیقا همینطوری رفتار میکنم بعد واکنششو برات تو همین تاپیک میگم💕

حتما عزیزم،خیلی کمکم  کردی اینبار دیدمش دقیقا همینطوری رفتار میکنم بعد واکنششو برات تو همین تاپ ...

احتمالا می‌خنده وقتی داره با دوستش حرف میزنه

این یعنی مهمی میخاد حرصت بده

باید با این رفتاراش اعتماد ب نفست بالا بره 

ببینی چ خوبی ک میخاد حرصت بده 

اصلا حسابش نکن . هر چی شد 

باشع بگو . در ظاهر اینجوری می‌کنه در باطن حرص میخوره 

سوخته ‌‌. مطمعن باش من میدونم ک میگم 

پیش خودتم اونو غریبه بدون ‌ باشع عزیزم حتما بگو