2733
2734
عنوان

از ترس دیدن اون ادم لات نمیتونم بیرون برم

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 40 پست
حالا اینو هیچ واقعا هم سوپ شام نیس😂😂😂😂

بزن قدش 😍😘😘  خخخ😍😘😘⚘⚘⚘❤❤❤

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشناسن چون یکی دوروزه نبودیم نزدیک سه سال باهم بودیم لعنت به من احمق😔

تیپتو عوض کن کلا چادرسر کن 

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2728
2738
ممنون عزیزم اینکارو میکنم

خواهش میکنم ⚘آیه وجعلنا من بین ایدیهم  ... هم بخون وقتی حس کردی اطرافه 

گفتم دیگه خیلی پیش خودش و دوستاش غرورم شکسته الان خجالت میکشم بی اهمیت باشم😔😔

جاااای من بودی چی میگفتی بابا 😂😂😂

ب پشم پسره نیس عزیزم

رک میگم می‌فهمه حرص میخوری کیف می‌کنه ب شخمت بگیر .

حوصله ی توضیح بیشتر ندارم . ببین پسرا همه همینن دوست پسر من برام میمرد مثلا الان می‌خنده بعد من خیلی خوشگلم خنده دار نیسم از حرص می‌خنده با دوستش داره حرف میزنه 

منم عادی رد میشم وضعیت من خیلی بدترع طرف مغازه داره 

میگم من خنده دار نیسم خود دوستاش ب من خیره میشن چون خوشگلم وقتی دوس پسرم نیس

ولی با دوس پسرم الکی میخندن ب من . از حررررررصهههههه

عادی باش خیط میشن . دیگه چجوری بگم از چشم کوریش همش از پیشش رد میشدم ی مدت ‌ الان حوصلشو ندارم ی سمت دیگه میرم . ولی حرص میخورد . شک نکن اینطوریه 

گناه نکردی ک. من لب دادم تو بغلش بودم چجوری بگم دیگه 

تو چشماش نگاه میکنم 😂😂😂 رد میشم 

حرفمو گوش کن من خیلی خوشگلم تیپم عالیه ب من میخندن 

دخترا از ظاهرم تعریف میکنن . خب اینو گفتم بدونی الکی میخندنننننننن . بفهمممممم‌ همه پسرا این هستن 

هدفشون اینه . خول نشو‌ عادی رد شو انگار غریبش

فقط گلی این آیه تاثیرش برا چیه؟

برای اینکه از خدا بخوای کسی که نمیخوای، نبینتت 

جاااای من بودی چی میگفتی بابا 😂😂😂 ب پشم پسره نیس عزیزم رک میگم می‌فهمه حرص میخوری کیف می‌کنه ب ...

آها،دوست پسر تو الانم عاشقته ولی دوست پسر من دشمن خونیمه پشتم هزار تا حرف درمیاره و ..برای همین میترسم یکم،باشه عزیزم همینطوری ک گفتی میکنم