2737
2739

قبلا خیلی صاف بود الان چن ماه زبرشده  و ترک داره متنفرم

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

کرم ترک پای جی

بِــه نَظَـــرِ ☜مَــــنْ☞↺عِـــشق ↻⇦یـــا وُجــــود نَـــدارِه⇨یـــا⇠≅ اَپلیــــکِیشِـــنِشْ≅ ⇢رو مَــــنْ نَـصب نِـمیــشِه✘✘✘.پروفایلم کپی نشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
کرم جی عالیه

ممنون شبا بزنم جورابم پام کنم؟؟؟یا نیاز نیس؟؟؟؟چن وقت بعد نتیجه میده

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
کرم جی فقط عالیه معجزه میکنه پاهای ترک ترکو که خون میومد گفتم یکی زد خوب شد خودمم باورم نمیشد 

قیمت چنداینم بگو مرسیی

2706