2737
2734
عنوان

حلالم کنین....

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 40 پست

برید که بیشتر دلتنگ میشید اینجا تنها جائیه که آدم خودشو سبک می کنه راحت و بدون ترس... 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
برید که بیشتر دلتنگ میشید اینجا تنها جائیه که آدم خودشو سبک می کنه راحت و بدون ترس... 

قبلا اینجوری بود برام .... ولی الان اینجا پر درد شد برام

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم... جانم.... مهربونم..... قشنگم🌸🌸🌸 کاش میشد نری😔اما اگر واقعا با رفتنت حال روحیت به ...

فداتشم الهی خواهر گلم مرسی حتما عزیز دلم اسمتو میزارم تو ذهنم تا فراموش نکنم🌹❤

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست

خدا نگهدار خودت و دل مهربونت❤️❤️❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2731
قمری خوشکلم 😘قربونت برم من اون ستون قبل نیستم باید بهتر شم حالم خوب شه برمیگردم ولی بایه کاربری دیگ ...

عزیزی هرجا هستی مؤفق باشی اومدی خبرم کم دلم برات تنگ میشه عزیزدلم😘😘

2740