2410
2553
عنوان

حلالم کنین....

272 بازدید | 40 پست

سلام دوستان ببخشید مزاحمتون شدم 

خواستم بگم که حال روحیم خوب نیس میخوام 

کلا از اینجا برم برای همیشه اگه هم برگشتم با نام کاربری دیگه برمیگردم و دیگه مزاحمتون نمیشم اگه حرفی زدم و اذیتتون کردم عذر میخوام چون واقعا از ته دلم نبوده و شاید از عصابانیتم باشه التماس دعا بازم میگم ببخشید مزاحم شدم حداحافظ ........

@درمسیرخدا    آبجی خوشکلم هر روز اون ذکرا رو واسه دخترا میخونم حتما سعی میکنم فراموش نکنم

@اعتصامی   عزیز واسم دعا کن حالم زیاد خوش نیس میدونم‌خدا صداتو میشنوه تو یکی از فرشته هایی یکم از دنیا خستم زیادی بهم فشار اومده

@balter   رفیق خوشکلم ماه بانوی من آخرش ندیدمت امیدوارم هرجا باشب خوش باشی بدون دلم واست تنگ میشه خوشکل من اگه هم قبول نشدی بدون صلاحته و هیچ از ارزشت کم‌نمیشه

@منتظرقائم   ببخشید تگتون کردم برادر هرجا باشین خوش باشین 

التماس دعا دوستان....تا فردا بیشتر نیستم

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
برادر نیس که خانمه😐

منم تو همین موندم هردوشون خانمن گفت برادر

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

نرو سمیه

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

ماشالا رکورد ایجاد تاپیکو تو این یه ماه شکستی کلا نگار کار و زندگی نداشتی

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2706