2737
2739

تروخدا کسایی ک بالای ۳۰ سالشونه نظر بدن

صادقانه کمک میخوام شما هم کمکم کنید 

من ی مشکلات روحی دارم یک گند کاری هایی کردم خب برام ب هیچ عنوان اهمیت نداره بهشون افتخار هم میکنم خانوادم خیلی بد باهام برخورد میکنن خب

من رفتم دکتر روانپزشک اون برام شخصیت مرزی پیشنهاد داد و من علایم رو خوندم با افرادی ک این مشکل و داشتم صحبت کردم خب منم مثل همونه بودم دقیقا خب

ب روانپزشک ک امروز زنگ زدم گفت فعلا این قرص ها رو بخور تا ب ثبات برسی بعد بشه صحبت کنیم خب

الان من ذهنم درگیره شما بگید ک چیه 

اول با خودم میگم شاید شیطان داره تو ذهنم وسوسه میونه ک تو بیماری و این مشکلات اشکالی نداره چون تو مریضی دست خودت نیس (دارم خودمو گل میزنم)

یا ن مریضیم ک دکتر ۴۰ عدد قرص اعصاب نوشته ک تا ۱۰ روز دیگ باید بخورم 

میشه بگید من از کجا الان بفهمم مغزم داره سوت میکشه از فکر کردن 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دست زدن به کارهای بی پروا از ویژگی های بیماریته باید در کنار روان پزشک با روان شناس هم در ارتب ...

ددقیقا همینه کارهای عجیب زیاد میکنم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
خب داروهاتو بخور کتاب بخون در مورد مشکلت مشاوره برو . 

نه میخوام بدونم شاید دارم خودمو گول میزنم

2738
بخاطر بیماریتون هست حتما باید دارو مصرف کنید و کنترل بشید 😊

خب الان ک به خاطر بیماریه ب نظرت ب خودم حق بدم ب خاطر این کاره ایا خودمو سرزنش کنم 

درمورد چی خودتو گول میزنی تو تاپیکم متوجه نشدم 

در مورد بیماری شاید دارم تلقین میکنم ب خودم تا کارهای خطامو بکنم

نه به هیچ وجه دست خودت نیست ...کودکی سختی داشتی ؟

اره خیلی سخت بود طوری ک از همون بچگی به خدا هفت یا هشت سالم بود تو ذهنم خودمو کتک میزدم یا هر چی تا های شم

[QUOTE=201948628]در مورد بیماری شاید دارم تلقین میکنم ب خودم تا کارهای خطامو بکنم[/QUOTE

.

. وقتی دکترت تشخیص داده که حتما طبق تستها و مشاهدات بالینی و مصاحبه بوده حتما درسته 

بعد ااان که فهمیدی مثل بیماری که دیابت داره باید مراقب رفتارت باشی و سعی کنی به سمت رفتار نرمال حرکت کنی از این به بعد نباید دیگه اشتباهاتتو تکرار کنی . البته کم کم 

[QUOTE=201948628]در مورد بیماری شاید دارم تلقین میکنم ب خودم تا کارهای خطامو بکنم[/QUOTE . . وقتی ...

اهه من اشتباه نمیدونمشون دوست دارم انجام بدم

2706