2737
2739
عنوان

چجوری کات کنم باهاش؟😢

169 بازدید | 19 پست

سلام لطفا کمکم کنید

من خواستگار دارم وضعیتش خوبه.ولی من دوست دارم ازدواج کنم. خودش گفته میام خواستگاری ولی نمیخوام دیگه حتی کار هم نداره چیکار  کنم کات کنم باهاش دلش نشکنه.خیلی دوسم داره عاشقمه گفته اگه ازدواج کنی خودمو میکشم و....

هرکاری کردم نتونستم کات کنم میاد جلو درمون. از اولم من نمیخواستم باهاش دوست بشم دوسالی افتاد دنبالم مجبور بودم دوستشم باهاش چچون همیشه جلو درمون بود یا دنبالم.منم ادمیمم ک فقط با این پسره دوست بودم اونم در حد مجازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کات کن من قول میدم خودشو نمی‌کشه 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2731

اینا همش حرفه فضا مجازیتو پاک کن.سیم کارتتم بشکنو ازدواج کن چون بعدا مث سگ پشیمون میشی از من گفتن.اون اگ میخواستت میومد ایتا همش حرفه شرایطش جور نیستو فلان من تو کتم نمیره.کات هم نکنی ب عقلت شک کن

2740

چه نامردی اسی خب باید از اول قبول نمیکردی 

وقتی قلبی رو عاشق خودت میکنی در برابرش مسئولی 

میدونی چه ضربه ای بهش میخوره اگه اینجور ک میگی عاشقته؟

ولی نمیتونمم بگم باهاش ازدواج کن چون دوسش نداری اونم بدبخت میکنی

کاش قبل اینا به نتیجه ی کارتفک میکردی

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

عزیزم بگو من نمیخوام این رابطه رو ادامه بدم. 

رابطه که زوری نمیشه. 

اگه بازم مزاحم شد بلاک.یا اگه آشنای صمیمی داری بگو اون باهاش حرف بزنه بگه ولت کنه.

دینداریت را به خدا نشان بده، برای من انسانیت تو لازمه
کات کردم چند باری میاد جلو درمون .قسم میخوره اگه ازدواج کنی طرفو میکشم منم باور ندارم 

بی شخصیته... آدم تهدیدگر ترسوئه

خطتو کلا عوض کن

با مامان یا اعضتی خانواده م یه مدت برو بیرون 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
چه نامردی اسی خب باید از اول قبول نمیکردی  وقتی قلبی رو عاشق خودت میکنی در برابرش مسئولی  ...

میدونی دوسال افتاد دنبالم.هرجا میومد خرچی گفتم نمیخوام دوست نمیشم و ....نشد انقدر افتاد دنبالم تا قبول کردم