2737
2739
عنوان

جنین ۳۴ هفته زنده میماند؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5784 بازدید | 50 پست
تو خونه ورزش میکنم پیاده روی هم گفتم یه نیم ساعت دیگه برم  یه ۱ ساعتی پیاده روی کنم بیام  ...

منم طبیعی میخام 

اره برو با شوهرت

من خیلی میترسم زود بیاد مدام چک میکنم نشت کیسه تب نداشته باشم یا لک بینی 

دیونه شدم

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
ینی الان سن بارداریمون کدومه از دکترت نپرسیدی چرا ۲ هفته جلوئیم؟ نی نیامون عجله دارن😁😁😁😂

وزنش زیاده تر از هفتشه و یعنی شکل بدنیش اندازش 

اندازه بچه ۳۴ هفته اس 

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر سونو گفت از ۳۴ هفته حساب کن سنشو ولی دکتر خودم گفت نه همون ۳۲ 

اره دکتر میزنه توی ذوق

کاش میشد الان ۳۵ هفته بودیم واقعا

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
منم طبیعی میخام  اره برو با شوهرت من خیلی میترسم زود بیاد مدام چک میکنم نشت کیسه تب نداشته ...

منم همش چک میکنم خیلی بده ترشح دارم دکترم گفت طبیعیه

دیشب خواب دیدم ترشح خونی دارم بعد بیدار شدم خودمو همش چک میکردم 🤣🤣

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
2728
منم همش چک میکنم خیلی بده ترشح دارم دکترم گفت طبیعیه دیشب خواب دیدم ترشح خونی دارم بعد بیدار شدم خو ...

😁 تکوناش در چ حده؟

شکمم ترک برداشته😫😫😫

اره دکتر میزنه توی ذوق کاش میشد الان ۳۵ هفته بودیم واقعا

وای نه من اماده نیستم برا زایمان همینطوری که کم کم میرم سمت زایمان بهتره خودمو اماده میکنم وقتی گفت در حد بچه ۳۴ هفتس داشتم فکر میکردم وای ۱ ماه دیگه زایمانه من هنوز اماده نیستم🤣🤣🤣

وای نه من اماده نیستم برا زایمان همینطوری که کم کم میرم سمت زایمان بهتره خودمو اماده میکنم وقتی گفت ...

نه زایمان فوقش ۱ روز 

ولی استرس زود اومدنش

دور از جونش زبونم لال خدای نکرده نموندنش

منو دیونه کرده

😁 تکوناش در چ حده؟ شکمم ترک برداشته😫😫😫

وای من سنگ.کلیه گرفتم تو بارداری درد داره اینم قشنگ سمت همون کلیه تکون میخوره بعضی موقع از درد جیغ میکشم 😣 شکم منم ترک داره تا کشاله رانمم رفته🥴

2738
نه زایمان فوقش ۱ روز  ولی استرس زود اومدنش دور از جونش زبونم لال خدای نکرده نموندنش منو دیون ...

نترس عزیزم استرسش بده تره 😕 هرچی بیخیال تر انگار بهتره

وای من سنگ.کلیه گرفتم تو بارداری درد داره اینم قشنگ سمت همون کلیه تکون میخوره بعضی موقع از درد جیغ م ...

شکم منکه بزرگ نیس....نمیدونم این چحوری دو هفته بزرک تره

جاییت درد نداره؟

من کشاله رانم خیلی

شکم منکه بزرگ نیس....نمیدونم این چحوری دو هفته بزرک تره جاییت درد نداره؟ من کشاله رانم خیلی

منم شکم ندارم اصلا هرکی منو میبینه میگه بهت نمیاد حامله باشی من قدم بلنده میره تو پهلوهام  نه خدارو شکر درد نداره فقط کشاله رانم درد میگیره اگه یدفعه تکون بخورم

منم شکم ندارم اصلا هرکی منو میبینه میگه بهت نمیاد حامله باشی من قدم بلنده میره تو پهلوهام  نه خ ...

منم قدم بلنده

عکس شکمتو یه لحظه نمیزاری

منم قدم بلنده عکس شکمتو یه لحظه نمیزاری

نه عزیزم کلا عکس نمیزارم تو سایت ☹شرمنده 

۳۲ هفته رفتم گفتن ۲ کیلو ۵۰۰ سن جنین به ۳۴ هفته ۳ روز میخورد

عزیزم حتمن سزارین کن بچت درشته 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706