2733
2734
عنوان

چطوری با نامزدم آشتی کنم؟

961 بازدید | 22 پست

بچه ها من دیشب با نامزدم قهر کردیم

امروز من بهش پی ام دادم اونم گفت رابطمون اشتباهه منم گفتم راست میگی تموم کنیم بهتره و چندتا از ویژگی های بدش رو گفتم 

بعد اونم گفت که اره من بدم بای

منم جواب ندادم

بچه ها قبلا بهم گفته بود اگه من ازت ناراحت بودم بگو برات مهم نباشه من اگه بخوام باید شعورشو داشته باشم که حرفی که زدی علت داشته و خودم بیام دنبالت ازم عذر خواهی نکن

حالا نمی‌دونم بهش محل ندم یا جوابشو بدم شاید درست بشه همه چیز

دلم میخوادش می‌خوام بمونیم توروخدا راهنمایی کنین😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی خبر بگیر ازش

گفت کات کنیم چی بگم بهش؟اگه دوباره همین حرف رو بزنه چی؟به نظرت صبر نکنم تا خودش اگه دوستم داره بیاد دنبالم؟به هرحال اگه بخواد رابطه نتیجه بده باید پسر بیشتر دوس داشته باشه

2738
بنظر یه چند روز صبر کن از همین اول تو بری جلو دیگه فکر میکنه کیه همش تا یه چیزی بشه میگه کات

دقیقا همینطور شده از بس نازشو کشیدم همش اینو می‌گفت منم این سری دیگه کوتاه میومدم گفتم بای

دقیقا همینطور شده از بس نازشو کشیدم همش اینو می‌گفت منم این سری دیگه کوتاه میومدم گفتم بای

تو اصلا اسم کات کردنو نیار ولی همشم نرونازشو بکشی بزار بعضی وقتی اون بیاد جلو تا عادت کنه

سر هیچی ، همش الکی ناراحت میشه میگه اینو گفتی اونو گفتی ناراحتم کردی عذرخواهیم میکنم با این که مقصر ...

اصن با این آدم نمیشه زندگی کرد تا یه کاری کنی قهر میکنه 

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
ببخشید با نامزدتون اشتی کردین

اون موقع رو اره ولی کلا باهاش کات کردم بعدش، چون خیلی یخ و پرو و خشک و بی احساس بود خوشم نیومد ازش، نامزدم نبود به قصد ازدواج صحبت میکردیم ، ‌‌‌‌‌من فکر کردم اینجا بهتره بگم نامزد که داستان نشه 

2706