2733
2739
عنوان

بهم گفت نمیخوامت بعد ۴ سال و اسکرینش

| مشاهده متن کامل بحث + 16323 بازدید | 259 پست

ببخشبد اگر جواب همرو نمیدم حاام خوب نیست زیاد

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

عزیزم شما جای خواهر من. خیلی جدی میگم سیم‌کارتتو عوض کن و دیگه هرگز بهش فکر نکن.

شما دوتا واقعا برای هم مناسب نیستین. تو این رابطه هر دو آسیب می بینین ولی شما خیلی خیلی بیشتر ضربه میخوری.

خواهش میکنم فراموشش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق چیش شدی ؟ خوشگله خوش هیکله پولداره مهربونه ؟ چی توش دیذی

استاد پیانو بوو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

خودتو نجات بده عزيزم

با يه مرد همس بابات

فاصله منو بابام همينه

برو يه رابطه سالم و و قشنگ تجربه كن

نه اين رابطه سمي و سراسر اشتباه

يكي كه فاصله سنيش باهات معقول باشه

تو تموم هدف و زندگيش باشي

خوش باشين

همدم باشين

من ادميم كه ميگم تو لحظه بايد زندگي كرد ولي در مورد تو ميگم به چن سال بعدم فك كن

تو ٢٨ سالته اون داره ميره٦٠

ميتوني؟؟

اون ديگه همه چيو تجربه كرده و حوصله  نخاهد داشت....

و تو به جاي يه دختر پر شور ازت يه افسرده در مياد

با توجه به اينكه ايشون زيادم دمدميه

بازم تصميم با خودته ايشاللع خوشبخترين باشي

درسته لیشوهری بیداد میکنه ولی اینکه ادم به‌پای مرد سن بالا بیافته چرا همچین‌کارایی میکنید🤔🤔🤔

از تاپیکم‌گمشو حوصلهوتو یکی رو ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
برمیگرده مطمئن باش

چه امضای خوبی

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
فراموش نمیشه ولی نباید بذاری طرف بفهمه

اره من این اشتباه رو کردم رفتم بهش گفتم چ فایده

الانم بعد مدتها بیوش نوشتهin rell با یکی دیگس 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
استاد پیانو بوو

تو ۱۷ سالت بوده باهاش دوس بودی پس تا الان خیلی عاقلتر و بالغ تر شدی 

ولش کن سمتش نرو تموم کن همه چیو زندگیتو از نو بساز عزیزم

با عقل الانت نه با عقل ۱۷سالگیت

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
من واکسن زده بودم حالم خوب نبود

پیامات و حذف کن 

بعدم بلاکش کن

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
بنطرم اون اقا عاقلانه رفتارمیکنه ..شاید بخاطر خودته..به هرحال شک نکن بااینهمه اختلاف سن توزندگی ب مش ...

میگ بخاطر خودت

ولی خودخواهه خیلی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706